CS:GO'da para dağıtılıyor mu?

97Hakan97

Yoctopat
CS 1.6 oynuyorum ama artık sıkmaya başladı oyuncu sayısı azlığından dolayı. CS 1.6'da neredeyse bütün serverlarda, serverlar otomatik para dağıtıyor 10bin 16bin falan. CS:GO'da böyle bir durum var mı?

Şu bakımdan soruyorum. CS 1.6'da böyle bedavadan sürekli paralar geldiği için hep aynı sabit silahlarla oynuyordum genel olarak. CS:GO'da böyle bir durum yoksa daha farklı silahlar da alacağım demektir. CS:GO'da durum nasıl?

Cs go prime aldığınız zaman oyun oynadıkça kasalar düşüyor ve onları satabiliyorsunuz steam üzerinden ya da anahtar ile açıp yüksek meblağlı skinler düşürebiliyorsunuz. Onun dışında turnuvalar oluyor para ödüllü.

Düzeltme : Ben direk konu başlığından yola çıkarak yoruma daldım, ama bu da bilgi olarak kalsın senin için Cs:GO geçiş yaparsan :)

Yanlış anlamışsınız olayı. Arkadaş raund başlarında dağıtılan oyun parasını kastetmiş.
Cs go prime aldığınız zaman oyun oynadıkça kasalar düşüyor ve onları satabiliyorsunuz steam üzerinden ya da anahtar ile açıp yüksek meblağlı skinler düşürebiliyorsunuz. Onun dışında turnuvalar oluyor para ödüllü.

Başlık değişmiş bu yüzden sorum tam anlaşılmamış :D Ama ek bilgi için teşekkür ederim

Evet oyunda bu her el başı dağıtılan parayı kastetmiştim. CS 1.6 gibi sürekli 5bin 10bin vs hediye veriyorlar mı el başı? Eğer böyle durum yoksa hiç alışık olmadığım silahları oynayacağım demektir :D

Yeni konular

Geri
Yukarı