CS:GO'da ping yüksek ve maç bulmuyor

İşletim sistemi
Windows 10

PhysicalDecline

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Wellington-Seattle
Öncelikle merhaba,
Arkadaşlar son 1-2 haftadır ne hızlı maç buluyor ne de düzgün ping alıyorum. Sürekli pingim 150 üzeri.

1610142852769.png

Speedtest testim bu şekilde. Aynı sorunu Rocket League'de de yaşıyorum. Lütfen yardımcı olun. Hiçbir şey oynayamıyorum.

Son düzenleme:
Bende sürekli drop yiyorum ve pingim çıkıyor yardımcı olabilecek varsa sevinirim. Konsolda ki tüm ping göndermelerini denedim fakat değişiklik olmuyor.

Öncelikle merhaba,
Arkadaşlar son 1-2 haftadır ne hızlı maç buluyor ne de düzgün ping alıyorum. Sürekli pingim 150 üzeri.

Eki Görüntüle 825369

Speedtest testim bu şekilde. Aynı sorunu Rocket League'de de yaşıyorum. Lütfen yardımcı olun. Hiçbir şey oynayamıyorum.
biraz basit düşünerek konuşacağım arka planda çalışan bir launcher indirme yapıyor olabilirmi ? telefondan girdiğinde internette sorun varmı ? internetin kablolumu ? tarayıcıları vb. kullanırkende internet sorunlumu ? Pek böyle birşey karşılaşmasamda hem diğer cevap verecek kişiler için hemde sorunu anlayabilmemiz için bu sorular önemli

Arkada Steam hariç sadece antivirüs var. Telefondan girdiğimde sorun yok (sadece oyunlarda sıkıntı var). Kablosuz fakat internet dağıtıcı kullanıyorum. Tarayıcıda, YouTube'da ve Twitch'de gayet iyi.
Yine basit düşüneceğim çünkü bunları atlarsak boşuna uğraşmış olursun. Modemin arayüzüne gir bağlı olan cihazlara bak. tanımadığın bir cihaz varsa bi sor ailene birine vermişlermi diye .bu arada sadece oyunlarda derken telefondadamı sadece oyunlarda sorun var ? emin olmak için 1080 p bi video açıp denersen tam anlarız ( hem pc de hem telefonda dene )

Yeni konular

Geri
Yukarı