Rocket League yüksek ping sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

Maedhros19

Hectopat
Diğer Online oyunlarda aldığım ping değerlerini ve Rl'de aldığım ping değerlerini yazıyorum, oyunun sunucuları mı kötü yoksa uzak mı cevaplarsanız sevinirim. İnternet servis sağlayıcım TürkNet, 35 Mbps paketini kullanıyorum.

CS:GO: 50-70.
PUBG: 50-65.
Rainbow Six Siege: 60-75.
Rocket League: Minimum 80 görüyorum, çoğunlukla 90 civarı bazen 120 ping sabit alıyorum.

Oyunun sunucuları bize uzak. Ayrıca her maç farklı bir sunucuya bağlanıyorsun ve bu ping değerlerinin her maç değişmesine neden oluyor. Genelde 80-90 civarı olur fakat oyun bulamayıp uzak bir sunucuya atabilir.

Diğer Online oyunlarda aldığım ping değerlerini ve Rl'de aldığım ping değerlerini yazıyorum, oyunun sunucuları mı kötü yoksa uzak mı cevaplarsanız sevinirim. İnternet servis sağlayıcım TürkNet, 35 Mbps paketini kullanıyorum.

CS:GO: 50-70.
PUBG: 50-65.
Rainbow Six Siege: 60-75.
Rocket League: Minimum 80 görüyorum, çoğunlukla 90 civarı bazen 120 ping sabit alıyorum.
Rokette 80 standart zaten tr için. bende en iyi 80 90 belki 70 görüyorum. Serverları diğer oyunlara kıyasla biraz daha uzak bize. 80 ping sorun çıkartmıyor oyunda. Oyunda 925 saatim var ve hep bu değerlerde alıyorum.

1-2 gün önce oyunsuzluktan geri indirdim 1-2 el attıktan sonra çok gözüme batmaya başladı benim de ping sorunu. 130-140 civarı oynuyorum. Oyunun tadı kaçmaya başladı top önümde vuruyorum önümden gidiyor topu sürücem derken bir bakıyorum geriye atıyor oyun rakip topa vurmuş ben orada beklemiş haldeyim.

Teşekkürler cevaplarınız için benim de zaten 600 saatim var oyunda önceden 65-70 ping alıyordum şimdiyse 80 iyi bir değer oluyor. Akşam saatlerinde 100.000'in üstünde oyuncu çeken bir oyunda bize Almanya sunucusu verememek çok yazık bişey.

Teşekkürler cevaplarınız için benim de zaten 600 saatim var oyunda önceden 65-70 ping alıyordum şimdiyse 80 iyi bir değer oluyor. Akşam saatlerinde 100.000'in üstünde oyuncu çeken bir oyunda bize Almanya sunucusu verememek çok yazık bir şey.

Aslında oyun anahtar sistemi varken çok iyiydi sonradan kredi sistemi geldi +güncellemeyle akıcı bir şekilde oynadığım oyunda gözle görülür fps kaybedince silmek zorunda kaldım.

Aslında oyun anahtar sistemi varken çok iyiydi sonradan kredi sistemi geldi +güncellemeyle akıcı bir şekilde oynadığım oyunda gözle görülür fps kaybedince silmek zorunda kaldım.
Hocam güncellemeden sonra birçok oyuncuda öyle oldu. Düzeltmesi kolay; Steam>>>>Rocket League>>>>> Özellikler>>>>>>Başlatma Seçeneklerini Ayarla>>>>>> -dx9>>>>>> Tamam

Geri
Yukarı