CS:GO'da rankımı açtım ama CS2 gelmedi

dastistno1

Zeptopat
Daha fazla  
CS:GO'da CS2 ilk çıktığında rekabetçi rankım kapalıydı ama cıktıktan 2 veya 3 gün sonra rankımı açtım ama hala CS2 verilmedi. Tahmini 48 saaten fazla oldu.

CS:GO'da CS2 ilk çıktığında rekabetçi rankım kapalıydı ama cıktıktan 2 veya 3 gün sonra rankımı açtım ama hala CS2 verilmedi. Tahmini 48 saaten fazla oldu.

Sonradan açanlara gelmiyor.

Beğenmedim ve gülücük atanlar, madem dediğiniz gibi oluyor niye gelmemiş o zaman adama? Arkadaşın dediği gibi sadece 2. gün için geçerliymiş, hayır bir de gülücük falan atmak yerine yok öyle demiyor deseniz yine sıkıntı değil, bilende bilmeyende emoji atıyor. Adam cumartesi günü açmış rankını hala gelmemiş, zaten bu açık beta değil kapalı beta herkese gelmedi ve gelmeyecekde.

Son düzenleme:
Beğenmedim ve gülücük atanlar, madem dediğiniz gibi oluyor niye gelmemiş o zaman adama? Arkadaşın dediği gibi sadece 2. gün için geçerliymiş, hayır bir de gülücük falan atmak yerine yok öyle demiyor deseniz yine sıkıntı değil.

güncelleme sadece cs2 sahiplerine geldi sanırım. csgo için son güncelleme tarihi 3 eylül gözüküyor kütüphanemde her gün düzenli gir çık yapıyorum oyuna.
CS2'den bahsediyorum zaten. CSGO diye oyun bitti bizim için onu unuttum çoktan :D

Yeni konular

Geri
Yukarı