CS:GO'da RTX 3060 1024x720 çözünürlükte darboğaz yapar mı?

Yani şu gelen yorumlara o kadar sinirleniyorum ki... bilmediğiniz konularda şöyle saçma sapan yorumlar yapmayın! Asıl ben size soruyorum cs'yi neden yüksek çözünürlükte oynarsınız? Adam yazmış oraya CS:GO diye. AC yazmamış
Ben öneride bulundum bir ikincisi csgo 16.9 oynanabilir bir oyun değil tabi oynayabilen varsa bu oyun için idela çözünürlükler 1280x960 ve 1280x1024 tavsiyede bulundum arkadaşa. yok xantares 1024 768 oynuyor yok şu oyuncu şunu oynuyor bende bu çözünürlükte oyanamak zorundayım diyen çok kişi tanıdım. demesinler diye öneride bulundum.
Örnek.
Çünkü çoğu kişi kendisi için iyi olan sensivity v.b kullanmıyor bakıyor imorr sensivity kaç 2.2 imor iyi oynuyor bende onun sensivity isini yapayım diyor. Çoğu kişi bunu yapıp hata yapıyor.
Not ben arkadaşa sadece tavsiyede bulundum. Herkes alıştığı ayarda oynar.

Eskiden raporladığınız şahıslar ban yediğinde bildiriyordu oyuna girdiğimizde. Fakat 3 yıldır dediğim şey ekrana gelmiyor. Ben de hile olduğunu düşündüğüm şahısları çok kez raporlayıp takibe almaya karar verdim. İlginçtir ki gerçekten VAC ban yiyorlar. Fakat işin kötü tarafı, cidden hileler artmaya devam ediyor. Dediğim gibi, raporladıklarımın birçoğu yakın geçmişte ban yedi. Hatta biri dün yemiş. :D

Durumu sizlerle paylaşayım dedim. Sizde durum nedir? Oyundan zevk alıyor musunuz? Mesela ben her ne kadar hilelerin ban yemesine sevinsem de zevk alamıyorum. Zira suyunu çıkardılar yıllardır böyle.

Ben öneride bulundum bir ikincisi csgo 16.9 oynanabilir bir oyun değil tabi oynayabilen varsa bu oyun için idela çözünürlükler 1280x960 ve 1280x1024 tavsiyede bulundum arkadaşa. yok xantares 1024 768 oynuyor yok şu oyuncu şunu oynuyor bende bu çözünürlükte oyanamak zorundayım diyen çok kişi tanıdım. demesinler diye öneride bulundum.
Örnek.
Çünkü çoğu kişi kendisi için iyi olan sensivity v.b kullanmıyor bakıyor imorr sensivity kaç 2.2 imor iyi oynuyor bende onun sensivity isini yapayım diyor. Çoğu kişi bunu yapıp hata yapıyor.
Not ben arkadaşa sadece tavsiyede bulundum. Herkes alıştığı ayarda oynar.
Hala bilmediğin konuda yazmaya devam ediyorsun. Evet 16:9 oynayan profesyonel oyuncular da var, sağdan gelen sesi sol kulaklıktan duyan pro-oyuncular da var, space butonuyla awp scope açan pro-oyuncular da var. Şu bir gerçek ki CS'de 4:3 oynamak adam vurmak açısından gözle görülür şekilde avantaj sağlıyor. Hatta fortnite'da da aynı şekilde avantaj sağlıyordu, oyundan kaldırıldı 4:3 seçeneği. Yazdığının doğruluk payı var ama bariz bir şekilde avantaj sağlayan ayarları inkar etme. Ayrıca Xantares 1024 oynamıyor.

Hala bilmediğin konuda yazmaya devam ediyorsun. Evet 16:9 oynayan profesyonel oyuncular da var, sağdan gelen sesi sol kulaklıktan duyan Pro-oyuncular da var, space butonuyla AWP scope açan Pro-oyuncular da var. Şu bir gerçek ki CS'de 4:3 oynamak adam vurmak açısından gözle görülür şekilde avantaj sağlıyor. Hatta Fortnite'da da aynı şekilde avantaj sağlıyordu, oyundan kaldırıldı 4:3 seçeneği. Yazdığının doğruluk payı var ama bariz bir şekilde avantaj sağlayan ayarları inkar etme. Ayrıca Xantares 1024 oynamıyor.

Brom ben yanlış biliyorsam kusura bakmayın dedim sen birden gerildin.
Ayrıca dik başlılık falan yapmadan söyleyim xantares 1024x768 oynuyor haberin olsun.
Ben 4.3 çözünürlüğü önerdim arkadaşa zaten ama biliyorsundur bariz bir şekilde 1024x768 çözünürlüğü piksel piksel oluyor.
Benim arkadaşa önerim alıştıgı ayardır.
Ama genelde herkese 1280x1024 veya 1280x960 tavsiye ederim

Hala bilmediğin konuda yazmaya devam ediyorsun. Evet 16:9 oynayan profesyonel oyuncular da var, sağdan gelen sesi sol kulaklıktan duyan pro-oyuncular da var, space butonuyla awp scope açan pro-oyuncular da var. Şu bir gerçek ki CS'de 4:3 oynamak adam vurmak açısından gözle görülür şekilde avantaj sağlıyor. Hatta fortnite'da da aynı şekilde avantaj sağlıyordu, oyundan kaldırıldı 4:3 seçeneği. Yazdığının doğruluk payı var ama bariz bir şekilde avantaj sağlayan ayarları inkar etme. Ayrıca Xantares 1024 oynamıyor.
Benim mesajı neden alıntıladınız anlamadım.

Benim mesajı neden alıntıladınız anlamadım.
Önceden kalmış sanırım elim çarpmış😊
Brom ben yanlış biliyorsam kusura bakmayın dedim sen birden gerildin.
Ayrıca dik başlılık falan yapmadan söyleyim xantares 1024x768 oynuyor haberin olsun.
Ben 4.3 çözünürlüğü önerdim arkadaşa zaten ama biliyorsundur bariz bir şekilde 1024x768 çözünürlüğü piksel piksel oluyor.
Benim arkadaşa önerim alıştıgı ayardır.
Ama genelde herkese 1280x1024 veya 1280x960 tavsiye ederim
Yakın zamanda 1280×960'a geçti. Prosettings'te hala 1024 gözüküyor.

1080p monitörün varsa 1400x1050 çözünürlüğe alman daha iyi olur. Ekran-boy oranı yine 4:3 olur ve çözünürlüğün de daha yüksek olur. Darboğazın da azalır. Eğer 720p monitörün varsa çözünürlüğü daha yüksek tutmanı tavsiye ederim. Darboğaz olsa da oyununa etki edecek seviyeye çıkmaz.

O çemkiren arkadaş 25 yıldır bilgisayar kullanıyorum sizin kadar mal bir nesil görmedim. Kendinize ait bir fikriniz yok. Hep sağdan soldan gördüklerinize özentisiniz. 3060 kartım olacak 720p de oynayacağım he...

O çemkiren arkadaş 25 yıldır bilgisayar kullanıyorum sizin kadar mal bir nesil görmedim. Kendinize ait bir fikriniz yok. Hep sağdan soldan gördüklerinize özentisiniz. 3060 kartım olacak 720p de oynayacağım he...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı