CS:GO'da rütbe nasıl kazanılır?

öncelikle seçkin hesap ol yoksa hileden kurtulamazsın. Kolay atlamak istiyorsan mirage den uzak dur dust 2 de ustalaş atlarsın. Dust 2 dışındaki haritaları genelde daha usta oyuncular oynuyor çünkü

öncelikle seçkin hesap ol yoksa hileden kurtulamazsın. Kolay atlamak istiyorsan mirage den uzak dur dust 2 de ustalaş atlarsın. Dust 2 dışındaki haritaları genelde daha usta oyuncular oynuyor çünkü
Maalesef verdiğin bilgilerin bir kısmı yanlış. Kolay atlamak için art arda farklı haritalarda oynaması gerek. Mesela Overpass oynayıp kazandıktan sonra Mirage, sonra Dust 2, Sonra Inferno... Bu şekilde daha kolay rütbe yükselir.

Ben de sizin dediğiniz gibi olduğunu sanıyordum hocam ve nova2 den bir türlü geçemiyordum. Ne zamanki dust 2 dışında oynamayı bıraktım şuan seçkin muhafızım

10 rekabetçi oynadıktan sonra oyun ortalama bir rütbeye atar,yükselmek için rekabetçi maçları kazanın her kazandığınız maçlar Xp verir bunlar seviyeye gider xp'nin yanında her kazandığnızda elo gelir,elo Rank atlamak içindir,her rankın kendi elo aralığı vardır.

Oyunda aldığın kill/ölüm, edo, bomba kurma vb. önemli fakat en önemli etken maç kazanmak veya kaybetmek genelde ard arda 4-5 maç kazandığımda falan atlıyorum ben.

Ben de sizin dediğiniz gibi olduğunu sanıyordum hocam ve nova2 den bir türlü geçemiyordum. Ne zamanki dust 2 dışında oynamayı bıraktım şuan seçkin muhafızım
Maalesef ben sadece Dust oynarken atlayamıyordum farklı haritalar oynayınca hızlıca yükseldim. Dediğiniz bilgiler yanlış, sanıyordum diyorsunuz bir de. Valve algoritması bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı