CS:GO'da sarımtrak renk ayarı nasıl yapılır?

WuddledWaffle

Hectopat
Merhaba. Unlost'tan, Berk'ten vs bir CS:GO videosuna denk geldiğimde oyunları daha bir sarı duruyor, renkler daha bir canlı duruyor. Benim PC'mde ise renkler soluk ve cansız. Nereden ayarlayabilenim bu renk ayarlarını?

Son düzenleyen: Moderatör:
NVIDIA ekran kartı kullanıyor iseniz NVIDIA denetim masasında renk ayarlarından digital vibrance ayarını %80-100 civarında ayarlarsanız o şekilde olur ya da monitörünüzde saturation gibi bir ayar varsa o da olur.

NVIDIA ise ekran kartınız NVIDIA ayarları kısmından digital vibrance ı istediğiniz kadar arttırırsanız görüntü canlı olacaktır. Unlost %90 civarında kullanıyordu sanırım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam ben bu video ile yapmıştım eğer kartınız NVIDIA ise sıkıntı yaşamazsınız.
Hocam bende yapıcaktım da oyun filtesi kısmında sadece görüntü keskinleştirme var. Kodu yapmadım.

Merhaba. Unlost'tan, Berk'ten vs bir CS:GO videosuna denk geldiğimde oyunları daha bir sarı duruyor, renkler daha bir canlı duruyor. Benim PC'mde ise renkler soluk ve cansız. Nereden ayarlayabilenim bu renk ayarlarını?

Ben oyuna girmeden önce Intel grafik ayarlarından renk doygunluğunu 100 yapıyorum daha canlı oluyor tavsiye ederim.

Hocam bir Config mapine girerek CS:GO kontrastınızı artırın ya da maximum yapın alışması biraz alıyor ama işe yarıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı