CS:GO'da savaş görmüş skin alınır mı?

ayberkmv1

Decapat
Daha fazla  
AK-47 için frontside misty alacağım ama savaş görmüş alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Floatı iyiyse evet 0.5'dan kötüyse değmez.

Ben yaptım bu hatayı sen yapma neredeyse hiç belli olmuyor skin birkaç yeşillik var o kadar ya biriktir daha iyisini al ya da başka bir skin seç.

Alınacak var alınmayacak var. Bazı skinlerde float arttıkça skin soyulmak yerine parlaklığı düşüyor, öyle bir skinin 0.5 küsur floatlı savaş görmüşü bal gibi de alınır. Geçen sene 350 TL'den savaş görmüş 0.52 float AWP karantinadan kaçış aldım şu an 1050 TL civarında. Ama koysam 1200'e kadar yolu var o float ile.

Alınacak var alınmayacak var. Bazı skinlerde float düştükçe skin soyulmak yerine parlaklığı düşüyor, öyle bir skinin 0.5 küsur floatlı savaş görmüşü bal gibi de alınır. Geçen sene 350 TL'den savaş görmüş 0.52 float AWP karantinadan kaçış aldım şu an 1050 TL civarında. Ama koysam 1200'e kadar yolu var o float ile.

Floatı 0.7 daha önceden safety net kullanıyordum ama oda balık nemo gibi gözüküyordu sattım biraz da param var düzgün CS 2 dede göze güzel gelecek parlak bir skin arıyorum ama çok pahalılar 300 TL bandında savaş görmüş skinler satılıyor.

Alabileceğim 4 tane skin var hepside savaş görmüş ama hangisi daha çok göze güzel gelir bir fikrim yok
Ice coaled, kargaşa noktası, gece uykusu, frontside misty.

Galiba gece uykusu alacağım savaş görmesine rağmen diğerlerinde daha parlak gözüküyor floatı 0.6

Son düzenleme:
Floatı 0.7 daha önceden safety net kullanıyordum ama oda balık nemo gibi gözüküyordu sattım biraz da param var düzgün CS 2 dede göze güzel gelecek parlak bir skin arıyorum ama çok pahalılar 300 TL bandında savaş görmüş skinler satılıyor.

Alabileceğim 4 tane skin var hepside savaş görmüş ama hangisi daha çok göze güzel gelir bir fikrim yok
Ice coaled, kargaşa noktası, gece uykusu, frontside misty.

Galiba gece uykusu alacağım savaş görmesine rağmen diğerlerinde daha parlak gözüküyor floatı 0.6
Hocam bence en az değişim ice coaledda ama siz bilirsiniz.

Hocam bence en az değişim ice coaledda ama siz bilirsiniz.

Gece uykusu aldım ve çok da pişman değilim param olsa bir tık üstünü alırdım ama AWP de alacağım için savaş görmüşe kaldım ileride illaki pahalanır aldığım fiyata bile satsam benim için sıkıntı olmaz.

Geri
Yukarı