CS:GO'da sebepsiz VAC yasağı

Ne olduğunu tam olarak belirtmemişsin. Oyuna girince ana menüde üst tarafta yasaklama aldığını belirten kırmızı şerit var mı? Varsa fareyi üstüne getirince ne yazıyor? Ona göre cevap verelim.

10 satır bana yazı yazıp adama hiçbir bilgi vermemişsin. Sanki adam bilmiyor Valve'ye ticket atmayı .

10 satır bana yazı yazıp adama hiçbir bilgi vermemişsin. Sanki adam bilmiyor Valve'ye ticket atmayı .
@Silinen üye yapabileceğin en doğru şey Valve'a başvurmak olur.
Olay arkadaşın Valve destek sistemini bilip bilmemesi değil zaten.

Yazdığı bilgiler doğrultusunda aldığı cezanın tam sebebini ve/veya cezanın kaldırılma durumunu öğrenebileceği tek kaynağa(Valve Destek) yönlendirdim.

Fazle kelime ≠ Fazla bilgi

Ne olduğunu tam olarak belirtmemişsin. Oyuna girince ana menüde üst tarafta yasaklama aldığını belirten kırmızı şerit var mı? Varsa fareyi üstüne getirince ne yazıyor? Ona göre cevap verelim.
evt var genel bişe diyodu ama hatırlamıyorum

Yanlışlıkla atılmış olsa bile kaldırmıyorlar.Ben oyunu açmadan vac ban yedim 1 sene açmadılar her yolu denememe rağmen bende her profilime girdiğimde kırmızı yanmasına tilt oldum yeni hesap açtım o hesaptaki oyunlarımı aile paylaşımından oynuyorum.Geçmiş olsun bir bardak soğuk su için haklı da olsa haksız da olsa asla kaldırmıyorlar.Ama nedense wall mevlana skin hack açanlar zerre ban yemiyor

Evet var. Genel bir şey diyordu ama hatırlamıyorum.

Fareyi üstüne getirince siyah bilgi kutucuğu çıkması lazım. Mesela bunun gibi:

Herkeste bu yazmaz tabii ki, yasaklamanın türüne göre değişir. Arkadaşında fareyi bu kırmızı şeride getirince ne yazıyor?

Gerçekten hile açmayıp hilemi yeniyor, yoksa hile açan herkez banlanıp hile açmadımmı diyor. Hilelere bu kadar göz yuman (bilerek göz ardı ediyor Steam zaten hileleri bunu bilen biliyor) Steam den bekliyorum artık..

Bana da VAC oturumunuzu doğrulayamadı diyordu, Steam'ı kapatıp açınca düzeldi ama sorunun kaynağını bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…