CS:GO'da sebepsiz VAC yasağı

Forumların amacını bilmeden böyle yersiz ve gereksiz bir yorum yapmanız gerçekten çok üzücü.
Forum kısaca internette insanların mesaj bırakabileceği veya belirli konuları diğer insanlarla aynı anda tartışabileceği bir yer:
Tartışma forumları, dünyanın her yerinden benzer ilgi alanlarına sahip kişilerle iletişim kurmanın bir yoludur.

@Silinen üye yapabileceğin en doğru şey Valve'a başvurmak olur.
10 satır bana yazı yazıp adama hiçbir bilgi vermemişsin. Sanki adam bilmiyor Valve'ye ticket atmayı :D.

10 satır bana yazı yazıp adama hiçbir bilgi vermemişsin. Sanki adam bilmiyor Valve'ye ticket atmayı :D.
@Silinen üye yapabileceğin en doğru şey Valve'a başvurmak olur.
Olay arkadaşın Valve destek sistemini bilip bilmemesi değil zaten.

Yazdığı bilgiler doğrultusunda aldığı cezanın tam sebebini ve/veya cezanın kaldırılma durumunu öğrenebileceği tek kaynağa(Valve Destek) yönlendirdim.

Fazle kelime ≠ Fazla bilgi

Arkadaşlar Overwatch'la ilgili bir şey diyordu tam olarak hatırlamıyorum ama size yemin ederimki hile kullanmadım.
Eski hesabımın şifresini unuttuğum için eski hesabı bırakmıştım, onlara da aynısını söyledim.
Eski hesabımda 2012'den beri oynuyorudum.
Yeni hesap açtım ve dün birdenbire kalıcı olarak yasaklandınız dedi.
Sizce yanlışlıkla atılmış olabilir mi?
Yanlışlıkla atılmış olsa bile kaldırmıyorlar.Ben oyunu açmadan vac ban yedim 1 sene açmadılar her yolu denememe rağmen bende her profilime girdiğimde kırmızı yanmasına tilt oldum yeni hesap açtım o hesaptaki oyunlarımı aile paylaşımından oynuyorum.Geçmiş olsun bir bardak soğuk su için haklı da olsa haksız da olsa asla kaldırmıyorlar.Ama nedense wall mevlana skin hack açanlar zerre ban yemiyor :D

Evet var. Genel bir şey diyordu ama hatırlamıyorum.

Fareyi üstüne getirince siyah bilgi kutucuğu çıkması lazım. Mesela bunun gibi:

csgoyasaklaması.png

Herkeste bu yazmaz tabii ki, yasaklamanın türüne göre değişir. Arkadaşında fareyi bu kırmızı şeride getirince ne yazıyor?

Gerçekten hile açmayıp hilemi yeniyor, yoksa hile açan herkez banlanıp hile açmadımmı diyor. Hilelere bu kadar göz yuman (bilerek göz ardı ediyor Steam zaten hileleri bunu bilen biliyor) Steam den bekliyorum artık..

Yeni konular

Geri
Yukarı