CS:GO'da sebepsiz VAC yasağı

Overwatch ise oynayışlardan ban yemiş olabilirsiniz hesabınıza sizden başka biri giriyor muydu?

Hayır yani girmiyor diye biliyorum.
Overwatch ise oynayışlardan ban yemiş olabilirsiniz hesabınıza sizden başka biri giriyor muydu?
Ve Son Oynadığım Maçta Bir Düşmanın Dust 2 Haritasında Kapının Orada Olacağını Tahmin Etmiştim Ve Hemen wh demeye başlamıştı ve yaptığım bu kapı vurma olayı diğer maçlardada oldu ama nadiren

Ve Son Oynadığım Maçta Bir Düşmanın Dust 2 Haritasında Kapının Orada Olacağını Tahmin Etmiştim Ve vurmustum Hemen wh demeye başlamıştı ve yaptığım bu kapı vurma olayı diğer maçlardada oldu ama nadiren

Ve son oynadığım maçta bir düşmanın dust 2 haritasında kapının orada olacağını tahmin etmiştim ve hemen wh demeye başlamıştı ve yaptığım bu kapı vurma olayı diğer maçlardada oldu ama nadiren.

Dediğim gibi bir vuruştan ban yiyeceğinizi sanmıyorum bu aralar forum'da bir sürü kişi haksız yere ban yiyorum diyor. Ticket atın ve bekleyin.

Bildiğim kadarı ile Sweet Fx VAC sebebi. Ekran kartının kendi renk ayarı ile yapılması tavsiye ediliyordu.

Ne yapalım banını mı kaldıralım?

Bu konu ile tam olarak ne anlatmak istiyorsun?

Haksız yediysen ban kaldırılır zaten.

Ayrıca kullandığın programlarla ilgisi yok çünkü Overwatch ban yemişsin VAC ban değil.
Forumların amacını bilmeden böyle yersiz ve gereksiz bir yorum yapmanız gerçekten çok üzücü.
Forum kısaca internette insanların mesaj bırakabileceği veya belirli konuları diğer insanlarla aynı anda tartışabileceği bir yer:
Tartışma forumları, dünyanın her yerinden benzer ilgi alanlarına sahip kişilerle iletişim kurmanın bir yoludur.

@Silinen üye yapabileceğin en doğru şey Valve'a başvurmak olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı