CS:GO'da serverlara girdiğim an oylama başlatıp atıyorlar

Aynı sorun bende de var sistem yapıyor gibi oyuncular değil çözebilmiş değilim.
Steam pp ve nickin ne?
Hocam ben anladım olayı, sizlere de anlatayım izninizle.
Bildiğiniz gibi eskiden droplar rastgele düşüyor,tam bir sayısı veya şartı olmuyor,kimileri ,4 TANE düşürdüğünü bile iddia ediyordu.Fakat,artık sistem değişti ve haftada bir seviye atlayarak sadece bir adet kasa drobu alabiliyoruz.Bu Uçan Gözcü modu da tam bunun için önemli.Yanlış hatırlamıyor olduğuma eminim ki, Uçan Gözcü oyun modu oyunda geçen süreye göre TP veriyor.Bu kişiler ise, tam olarak binlerce bot hesap açmış ve CS:GO'dan resmi server satın almış.Böylece kendi serverlarını kullanıyorlar ve Uçan Gözcü modunda afk bırakıyorlar.Başka bir kişi oyuna girdiğinde 15 saniye içerisinde atılıyor ki maç hemen bitirilmesin veya olaylar anlaşılmasın.Bu olay 4 ay önce başladı, artık en sevdiğim mod olan Uçan Gözcü'ye giremez oldum, olduk.Sadede gelirsek, Valve'ın paraya susamışlığı bunlara da izin verdi, binlerce uyarıya ve rapora rağmen bunları umursamamaya devam etti.Selamlar sana Gaben!İyi günler Technopatlılar!

Herhangi bir toksikliğim, küfrüm, bloklamam vb. hiç olmadı fakat durum böyle. Anlayamadım, aralarında vs falan mı atyor bunlar?
Profilini atabilir misin yanlış anlamazsan isim veya profil fotoğraflarından dolayı da olabilir. Bir de doğru mu deneme şansım olmadı bayadır atılmadığımdan birisi demişti ki konsola disconnect yazıp beklersen oylama başladığında girdiğinde seni ana menüye atıyor oyuna girince oylama boşa düşüyor demişti ama büyük ihtimalle rastgele biri oylama açsa rekabetçi değilse herkes f1 veriyor. Sende kötü oynayan olursa dene bak büyük ihtimal atarlar.

Profilini atabilir misin yanlış anlamazsan isim veya profil fotoğraflarından dolayı da olabilir. Bir de doğru mu deneme şansım olmadı bayadır atılmadığımdan birisi demişti ki konsola disconnect yazıp beklersen oylama başladığında girdiğinde seni ana menüye atıyor oyuna girince oylama boşa düşüyor demişti ama büyük ihtimalle rastgele biri oylama açsa rekabetçi değilse herkes f1 veriyor. Sende kötü oynayan olursa dene bak büyük ihtimal atarlar.
Ortalama oyuncuyumdur,toxiclik yapmam, çok küfür etmem ama Silver 1'den çıkamam :)
Dediğin şey doğru, disconnect komudu ile çıkınca oylama düşüyor ve yeniden bağlanabiyorsun fakat bunlar bildiğin gelenleri otomatik atan bot hesaplar.Onun dışında da 5 votka içip CS girmiş Rusların olduğu rekabetçi maçlar dışında hiç atılmam oyundan.

Geri
Yukarı