CS:GO'da skinlere yapıştırılan stickerlar değer katıyor mu?

Eğer, Katowice, TITAN gibi önemli stickerlarsa en çöp silaha bile değer katıyor bu değerli stickerları görmek için Steam pazarına girip pazardan yüksekten düşüğe sırala diyebilirsiniz.
Ekstra olarak stickerlar çok değerli eğer elinize geçerse satmak yerine bekletmenizi tavsiye ederim stickerdan stickera değişir.

İyi forumlar.

Çok bir değer katmaz ama az da olsa katabilir. Mesela bir sticker 10 dolar ise ben 50 cent fiyat artırırdım.
@Lowell1 Ne oldu hocam, neden "hahaha" attınız? Ben AWP ölüm az aşınmış skini 28 TL'ye alacaktım Steam üzerinden, 2 tane 1,50 TL'lik sticker yapıştırılmış versiyonunu 29,50 TL'ye aldım.

Evet, pazar hakkında ne kadar bilgili olduğumuz belli olmuş.

Pazarda ₺5'lik skini ₺500-600'ye neden satanlar olduğunu sanıyorsunuz(troller dışında) arkadaşlar? Üzerlerinde nadir ve pahalı stickerlar yüzünden. Pazara konulan skinler oyunda incelenebiliyor ve üzerindeki stickera göre özel skin araması yapabiliyorsunuz.

Böyle skinleri alanlar ve buna özel ticaret döndürenler de var. Size o skini satan arkadaş salaklık yapmış sadece. ₺2'ye Dragon Lore satan adam gibi.

Geri
Yukarı