CS:GO'da soundpad kullanmak ban sebebi mi?

SLAYER15

Hectopat
CS:GO'da soundpad kullanırsam ban yer miyim? Birkaç hafta önce olsa sormazdim ama CS:GO'ya yeni bir güncelleme geldi. DLL'li program çalışırsa ban Discord arayüzü bile ban yedirtebiliyor soundpadi slam için kullanmayacağım Discord'da arkadaşlarımla konuşurken şaka trol amaçlı kullanacağım ban yer mıyım? CS:GO'ya yeni gelen güncelleme yüzünden ban yesem bile soundpad de Steam'in bir uygulaması olduğu için actirabileceğimi sanıyorum soundpad CS:GO'da ban yedirtir mi? Yardımcı olan herkese teşekkürler.

CS:GO'da soundpad kullanırsam ban yer miyim? Birkaç hafta önce olsa sormazdim ama CS:GO'ya yeni bir güncelleme geldi. DLL'li program çalışırsa ban Discord arayüzü bile ban yedirtebiliyor soundpadi slam için kullanmayacağım Discord'da arkadaşlarımla konuşurken şaka trol amaçlı kullanacağım ban yer mıyım? CS:GO'ya yeni gelen güncelleme yüzünden ban yesem bile soundpad de Steam'in bir uygulaması olduğu için actirabileceğimi sanıyorum soundpad CS:GO'da ban yedirtir mi? Yardımcı olan herkese teşekkürler.
Yemesen bile güven faktörün düşecek. Kullanmanızı tavsiye etmiyorum.

Neden düşer ben slam için kullanmayacağım mik basıp öyle açmayacağım Discord'da seslide arkadaşlar arasında açacağım neden düşsün?
Dostum işte olabilir diyorum. Ki zaten eğer CSGO izin vermiyorsa güvenilir modda o uygulamayı çalıştırmana, mecburen 'Untrusted' moda geçeceksin kullanabilmek için. Haliyle güven faktörün düşecek. Biraz saçma dediğin gibi, Logitech programını bile kısıtlıyor. Lakin yapacak bir şey yok.

Geri
Yukarı