Oyun CS:GO'da sürekli 14 gün ban yiyorum

Daha fazla  
CS:GO oynamayı 2 yıl önce bırakmıştım Valorant'a geçmiştim son zamanlarda Valorant çok kanser etmeye başlayınca geri CS'ye geçeyim dedim (Valorant oynadığım dönemde CS:GO'da oynuyordum ama negev zeus falan kullanıyordum troll ağırlıklı oynadığım için 7 gün ban yiyordum).en son oyuna girmemden 3-4 ay geçti girdim oyuna 14 gün ban yedim normal oynamama rağmen yedim. Ayrıca belirli süre ban yemezsem 30 dk ye düşmesi gerkiyor diye biliyorum. Neyse bir şey olmaz dedim dün yine girdim 5 kişi arkadaşlarla oynadık 2 kere takımıma hasar verdim. Biri bomba sekti biri de spray atarken arkadaşa geldi mermi. Yine 14 gün ban yedim. Nasıl düzeltebilirim bunu? Belirli süre rekabetçi girmesem bu 14 gün ban yeme olayı düzelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO oynamayı 2 yıl önce bırakmıştım Valorant'a geçmiştim son zamanlarda Valorant çok kanser etmeye başlayınca geri CS'ye geçeyim dedim (Valorant oynadığım dönemde CS:GO'da oynuyordum ama negev zeus falan kullanıyordum troll ağırlıklı oynadığım için 7 gün ban yiyordum).en son oyuna girmemden 3-4 ay geçti girdim oyuna 14 gün ban yedim normal oynamama rağmen yedim. Ayrıca belirli süre ban yemezsem 30 dk ye düşmesi gerkiyor diye biliyorum. Neyse bir şey olmaz dedim dün yine girdim 5 kişi arkadaşlarla oynadık 2 kere takımıma hasar verdim. Biri bomba sekti biri de spray atarken arkadaşa geldi mermi. Yine 14 gün ban yedim. Nasıl düzeltebilirim bunu? Belirli süre rekabetçi girmesem bu 14 gün ban yeme olayı düzelir mi?
Hocam bir insan AUG ve Negev oynadığı için ban yemez ki?
Bu olayda bir iş var ama neyse.
Ayrıca takım arkadaşlarına hasar vermek ban sebebi iyi olmuş.

Düzelmez, girdiğin rekabetçi maçları ceza almadan bitirmelisin.

Hocam "Uzun süre girmezsem ceza sürem düşer" bilgisi yanlış. Ceza sürenin düşmesi için ceza almadan uzun süre oynamanız lazım.

Hocam bir insan AUG ve negev oynadığı için ban yemez ki?
Bu olayda bir iş var ama neyse.
Ayrıca takım arkadaşlarına hasar vermek ban sebebi iyi olmuş.

1. AUG oynadım yazmadım
2. olarak çok fazla oyun bozanlık şikayeti aldığım gerekçesiyle 2 kere 1 hafta ban yedim takımımdakilere hiç sıkmadım sadece negev zeus oynadığım için reportlandım ve ban yeme gerekçesi olarak çok fazla oyun bozanlık şikayeti aldığım yazıyordu.

Geri
Yukarı