CS:GO'da sürekli HS yiyorum

Ben de çoğu zaman hs yiyorum. Hep aynı hatayı yapıyorum. Sıkarken eğiliyorum. Adam gövde sıkıyorsa hs gidiyor. Genellikle yakın ve orta mesafedeki adamlara spray, uzaktakilere he atıyorum. Adama sıkarken eğilmemeye çalışın. Aimbotz gibi aim maplerinde aim kasın. Rekabetçi gibi maçlara girmeden önce aim kasın hs atan taraf siz olacaksınız.

Kesin hile diyemeyiz. Aim çalışınca gayet mümkün bir durum. Her maç en çok hs yüzdesi atan seciliyorum ama kill sayım alt sıralarda kalıyor. Ama hile de çok var oyunda. Her 3 rekabetçi maçın birinde hile görüyorum.

Kac K saatin var oyunda oyun bilgin ne kadar ? kendinde bunlari olcup bictigin zamam sana her hs atana hile lan bu demeyi birakirsin. Cunku cs bi yerden sonra tamamen oyun bilgisi ve antremana dayali kaliyor.Sen cikmadan sana pref sikan insan zaten senin alabilecegin pozisyonlarin hepsjni biliyor. Ona gore aim koymus seninde onun yapicagi hareketi bilmen senin oyun bilgine kaliyor hs yemenin bence yegane nedeni bu oyun bilgin yok iyi oynamiyorsun sen oynadigini zannediyosun bi global eloda gorsen adamlar uçan kuşu vuruyo. O yuzden fazla takilma oyun saatin arttikca tecrubelenir halledersin

Son düzenleme:
Valorant'ta ilk başlarda bana da hep olan şeydi bu. Sonra gelişe gelişe immortal eloya kadar çıktım. Artık HS atan taraf neredeyse her zaman ben oluyorum. Önemli olan senin daha hızlı tepki vermen. He tabii bazen şans da olabiliyor. Monitör faktörü de var. Adamın monitörü 240 Hz olursa ve seninkisi ise 60 Hz olursa adam seni daha önce vurur tabii. He bir de kaldığın pozisyon önemli. Saçma sapan bir şekilde site bölgesinde neredeyse her tarafın açık durursan tabii ölürsün. Bir yere odaklan. Diğer taraftan ses duyarsan oraya dön. Fakat önceliğin ilk cross tuttuğun yer olsun. İyi peek atmak zaten zamanla gelişen bir şey. Biraz öğretici gibi bir şey yapmaya çalıştım ama ne kadar öğretici oldu orasını bilemem. :)

Geri
Yukarı