CS:GO'da sürekli kaybediyorum, ne yapmalıyım?

Akira_MR

Decipat
Makaleler
4
Birkaç gündür CS. GO'nun yoldaş moduna solo olarak sardım. Fakat 10 maçtan birini anca kazanmışımdır. Ölüm Maçı'nda hep alıştırma yapıyorum fakat rekabetçi modlara gelince kötü oynuyorum. Tavsiyeleriniz var mı?

Özellikle AWP üzerinden alıştırma yapmaya başladım bu araları.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aim geliştir. Tek silah üzerinden kasma kendini. Tüm silahları az çok kullanacak şekilde aim antrenmanları yapman gerekir. İyi oyuncu olmak sadece tek silahla oynamak değil tüm silahları etkili kullanmaktan geçer biraz da. Bir de sakince oynamalısın. Sakinlikten kastım tüm takım ölene dek raundu sallamamak değil nerede ne yapılması gerektiğini bilmek. Ezbere oynamamalısın. Rakibi iyi analiz etmen maplerin konumlarını(nerede pick yapılır gibi) info yerlerini öğrenmen gerekli bir de. Gerisi zaten gelir. Şuan aklıma gelen tavsiyelerim bunlar.

Şahsen flash smok nade bilmeden her maçta aslında 1-0 malup başlıyorsun retake yapabilmen aim surf bhop gibi haritalarda kendini geliştirip oynaman gerekli surf bhop hem ısınma antrenmanı hem de doğru hasasiyetini yakalaman için önemli. Oyun sadece oturup oyuncu beklemekten ibaret değil iyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı