CS:GO'da sürekli oyunbozanlık yasaklaması alıyorum

bayanmayanbay

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar dün 12 de canım sıkıldı yoldaş gireyim dedim ilk el girdim tek başıma 20 kill alıp kazandım sonra pre buldum oyundan onunla girdim. Yaklaşık 9 10 maç attık hepsi Win ve hepsin de edom aşırı yüksekti yani gece tek oturuşta 6 rank atladım. İlk defa olduğu için her Mac sonu SS aldım. Sonra lem rankına çıktığım gibi yukarıya bildirim geldi 3 gün ban yedim sebebinde de "birçok oyuncuya kıyasla çok fazla oyunbozanlık şikayeti aldın" yazıyor kimseye toxiclik yapmadım takım arkadasımla da çok iyi anlaştım buna Valorant gibi ticket atamıyor muyuz? Sadece bu gece de değil arada rekabetçi attıktan sonra da bu sebepten yarım saat 1 saat yiyorum ama 3 gün yiyince canıma tak etti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Raporlarında haklıysalar evet ki haklılarmış gibi gözüküyor. Benim 4 bin saatten fazla csgom var ve 1 kere ceza almadım. Demek ki oynarken sana normal gelen bir şeyler aslında normal değil ve cezaya sebebiyet veriyor.

Raporlanınca haklı sayıldıklarını nereden çıkardınız 2 gündür benim de bu olay başıma geliyor adamları görünce sıkıyorum ölüyorlar hile hile demeye başlıyorlar ban yiyorsunuz bu olayı çözemedim bende şu anda 2 günlük banım var.

1 aydan fazladır ben de bu durumu yaşıyorum. Genelde basit eğlence girerim, ciddiye almam. Önüne gelen ya vurduklarımızdan hile diye raporluyor ya da önceden ''mute''liyim diye ''nasılda hiledir diyerekten tekrar raporluyorlar. Döngüye girdim bildiğiniz. 1 aydan fazladır rek giremiyorum. Bir de birisi ''haklılar ki ban yiyorsun'' demiş. Ulan neye göre kime göre böyle bir kanıya vardın. Sövecen olmayacak. Bir de 4k saatim var diyor. Beni raporluyan adamlar da senin gibi oyunu bu kadar saat oynayıp hala öğrenememiş kitleler zaten. Siz oyun falan oynamayın arkadaş.

Bende zaten oyunun raporlama sistemini anlayabilmiş değilim açıkçası. Sistemin iyi oyuncu , kötü oyuncu , hile algoritması neye göre işliyor bilmiyorum. Karşımdaki adam cidden yetenekli biri ise ve onu bu durumundan ötürü çokça raporlamak ceza almasına sebebiyet veriyorsa oyunu oynamanın bir mantığı ya da esprisi kalmıyor.

YA BIKTIM ARTIK YETER AMA 30 DAKİKA CEZA ALDIM TAMAM YAPMIŞIMDIR BİR TOXİCLİK BİDAHA CEZA ALDIM EYW DEDİM LAN 5 TAKIM ARKADAŞI GİRDİĞİM OYUNDA KİME OYUNBOZANLIK YAPICAM KARŞI TAKIMIMI BLOCKLUYORUM ONLARA HASARMI VERİYORUM 1 HAFTA CEZA ALIYORUM SÜREKLİ 5 ARAKADAŞ GİRDİĞİM OYUN YÜZÜNDEN BUNEEEEEEEE

Benim de 2-3 aydir ceza bitmiyor ayni bu sorun yuzunden ne toxiclik ne Mic spam zaten chat yapan birisi degilim, rapor yedigin surece ban atmaya devam ediyor en son bugün 7 gun kalmisti ban, basit eglence girdim Ruslar falan genel olarak hile diye raporluyolar ya da butun tikleri isaretleyip yine 14 gune cikti ban bu sekilde kisir dongu oldu artik ya hiç girmeyeceğim oyuna, oyle olsa bile girdigim zaman gene rapor yedigim zaman ban gene gelecek diye girmek de istemiyorum ama yapacak bir şey yok bilmiyorum. Umarim en kisa sürede cozerler. Binlerce insan bu konudan muzdarip.

Yeni konular

Geri
Yukarı