Sürekli VAC hatası alıyorum

Khajz

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar,
Ben Windows 10 Insider kullanıcısıyım ondan dolayı mı bilmem ancak sorunum şöyle;

Oyunlara giriyorum bazen oyunun ortasında bazen sonunda VAC hatası alıyorum atıyor beni.
VAC sistemini engelleyen bir şey var diye ve ne yaparsam yapayım o maça geri giremiyorum hep ban yiyorum.
En son da 7gün yedim daha dün. Sıkıldım artık.

Steam'in sayfasında yazan tüm çözümleri denedim.
Repair service vs. ancak yok yani olmuyor.
Hiçbir programın da bunu yapacağını sanmam ancak CS:GO açıkken genel olarak açık uygulamalar;

Voicemeter.
Modernflyouts.
Rainmeter.
Vanguard.

Bu kadar bütün çalışan uygulamalar bu. Bunları kapatıp girip de denedim yine olmadı.

PC'ye reset attığımda mesela ölüm maçı ya da retake oynayabiliyorum tekrardan ancak rekabetçi ya da yoldaş'dan atıldığımda PC'ye reset de atsam oturumdan çıkış da yapsam olmuyor. Oyun dosyalarını doğruladığımda bile giriş yaptırmıyor. İlla ban yiyeceğim o maçtan sonrasında da onun bitmesini bekleyip yeni maça gireceğim. Sonra ondan da atacak vs. çok sıkıldım bu durumdan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vanguard kapalı da denemiştim o da işe yaramadı. O programları sadece bilgi olsun diye koydum dediğim gibi hepsini ama hepsini kapatıp denedim olmuyor. Önceden de bu programlar vardı böyle bir sorun yoktu.
ÇÖZÜLDÜ: Insider Build'de olduğum içinmiş geri çevirince düzeldi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı