CS:GO'da sürekli var artıyor ve oyun takılıyor

xgrove

Decapat
Daha fazla  
CS:GO oynarken var yazan kısım sürekli kırmızı oluyor ve oyun aşırı takılmaya başlıyor. Bu sanırım işlemciyle alakalı bir olay ama tam anlamıyorum PC'den aşırı anlamam. Bu sadece bilgisayarı yeniden başlatınca düzeliyor. Ne önerirsiniz ne yapayım?

Y.

CS:GO oynarken var yazan kısım sürekli kırmızı oluyor ve oyun aşırı takılmaya başlıyor. Bu sanırım işlemciyle alakalı bir olay ama tam anlamıyorum PC'den aşırı anlamam. Bu sadece bilgisayarı yeniden başlatınca düzeliyor. Ne önerirsiniz ne yapayım?

Yanılmıyorsam orada iki var olmalı. Biri işlemci diğeri internet ile alakalı. Tahminimce sizin sorununuz işlemci.
MSI Afterburner ile ısı, MHz ve kullanım değerlerinizi ekran fotoğrafı alarak paylaşın. Bir bakalım.

Şu linki yaparakta ağ ayarlarınızı bir sıfırlayın.
Eğer ağ ayarları ile ilgili yaptığınız özelleştirmeler varsa onlar gidecektir bilginize.

Y.

Yanılmıyorsam orada iki var olmalı. Biri işlemci diğeri internet ile alakalı. Tahminimce sizin sorununuz işlemci.
MSI Afterburner ile ısı, MHz ve kullanım değerlerinizi ekran fotoğrafı alarak paylaşın. Bir bakalım.

Şu linki yaparakta ağ ayarlarınızı bir sıfırlayın.
Eğer ağ ayarları ile ilgili yaptığınız özelleştirmeler varsa onlar gidecektir bilginize.

Speccy adlı bir program var isterseniz ondan atabilirim.

Afterburner ile oyun içi anlık değerleri görürsek daha iyi olur.
Birde sistem özellikleriniz nedir? @xgrove
Afterburner ile oyun içi anlık değerleri görürsek daha iyi olur.
Birde sistem özellikleriniz nedir? @xgrove
Intel(R) Core(TM) i5 CPU 650 @ 3.20GHz (4 CPUs), ~3.2GHz 4096MB RAM
Gigabyte Technology Co., Ltd. H55M-S2

Hocam kusura bakmayın pek anlamadığım için bu kadar yazabildim bakabileceğim bir yer varsa söylerseniz sevinirim.Birde bu dediğiniz programı indir tuşuna basıyorum fakat indirmiyor.

Intel(r) Core(tm) i5 CPU 650 @ 3.20GHz (4 cpus), ~3.2GHz 4096MB RAM.
Gigabyte Technology co. Ltd. H55M-S2.

Hocam kusura bakmayın pek anlamadığım için bu kadar yazabildim bakabileceğim bir yer varsa söylerseniz sevinirim. Bir de bu dediğiniz programı indir tuşuna basıyorum fakat indirmiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoya bir bakın.
Ekran kartınızıda söyler misiniz yazmamışsınız.
AIDA64 programını indirerek sisteminizin bütün özelliklerini görebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoya bir bakın.
Ekran kartınızıda söyler misiniz yazmamışsınız.
AIDA64 programını indirerek sisteminizin bütün özelliklerini görebilirsiniz.
Intel(R) HD Graphics 1696MB 64MB VRAM

Hocam kısacası iyi bi sistem değil hatta çöp bile sayılır.Şimdi oyuna girip değerlere bakacağım.Bu arada PC'yi yeniden başlatmamızmı gerekiyor? Ortam müsait değilde videoya bakamadım.(Afterburner için)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı