CS:GO'da ücretsiz hesap ile ücretli hesap farkı nedir?

MuhammedA

Hectopat
Makaleler
6
Daha fazla  
CS:GO ücretsiz hesaplar, ücretli hesaplara göre neleri yapamaz?

Not: Ücretli hesap oyunu ücretsiz olmadan önce alınan hesaplar. Ücretsiz hesap ücretsiz iken alınan hesaplar. (karışıklık önlemek için).

Son düzenleyen: Moderatör:
Ücretsiz hesapların yanlış bilmiyorsam günlük 2 tane rekabetçi kazanma hakkı var, 2 rekabetçi kazandıktan sonra 24 saat boyunca rekabetçiye giremiyorsun. Kutu falan düşüremiyorsun, yani kutu düşürüp pazarda satıp para kazanamıyorsun. Oyunda level atlayamıyorsun. Bir de oyuna çoğunlukta hile ve toksik geliyor.

Paralıda ise kutu düşürebilirsin, oyuna hile toksik gelmez, level atlayabilirsin, bir de sınırsız rekabetçi diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin.

Ücretsiz hesapların yanlış bilmiyorsam günlük 2 tane rekabetçi kazanma hakkı var, 2 rekabetçi kazandıktan sonra 24 saat boyunca rekabetçiye giremiyorsun. Kutu falan düşüremiyorsun, yani kutu düşürüp pazarda satıp para kazanamıyorsun. Oyunda level atlayamıyorsun. Bir de oyuna çoğunlukta hile ve toksik geliyor.
O zaman rekabetçiye girmenin mantığı yok mu?

O zaman rekabetçiye girmenin mantığı yok mu?

O olay kaldırılmış olabilir, çok eskiden olan bir şey. Ben oynamıyorum şu an bilmiyorum. Fakat hala 2 rekabetçiden sonra giremiyor olabilirsin. Benim kısaca tavsiyem CS'yi Prime olarak satın alman. 120 TL falandı en son. Eğer çok oynarım diyorsan Prime olarak satın alıp kutu falan düşürüp bir şekilde paranı çıkartırsın. Düşen kutular genelde iyi fiyatlarda oluyor, arkadaşıma 23 liralık item düşmüştü bir ara.

Bu arada oyun eskiden paralıydı fakat şu an hala para ile alabiliyorsunuz. Sadece eskiden 20 TL civarı olan CS şu an 120 TL. Prime diye ek bir paket çıkardılar, onu alırsanız oyunu paralı almış oluyorsunuz ve bedava oynayanlar ile eşleşmiyorsunuz. Bir de yukarıda bahsettiğim ayrıcalıklardan faydalanabiliyorsunuz, kutu düşürme oyuna az hile gelme gibi. Eğer hala varsa sınırsız rekabetçi hakkı gibi ayrıcalıklar.

Ücretsiz hesap seviye atlayamaz, rütbe kazanamaz, item düşüremez, ücretsiz hesaplara karşı oynar. Üstte belirtilen 2 rekabetçi maç kazanınca 24 saat bekleme olayı ücretli hesaplarda da var.

Üstte belirtilen 2 rekabetçi maç kazanınca 24 saat bekleme olayı ücretli hesaplarda da var.

Ücretsiz hesaplarda level atlama olmadığı için sınırsız bir şekilde rekabetçi oynayamıyorlar. Her zaman 24 saat beklemek zorundalar, fakat paralılarda level atlama olduğu için belirli bir levele gelince o sınır kalkıyor ve istediğin kadar rekabetçi atabiliyorsun diye biliyorum. Arkadaşım istediği kadar oynuyor çünkü.

Ücretsiz hesapta smurfler olabilir. Hileler de olabilir çünkü güven faktörü düşük olur. Ayrıca rank atlayamazsın. Ücretli hesapta ise söylenilenlere göre hileler daha az olur. Ek olarak da rank atlayabilirsin ve eşya düşürmelerini alabilirsin.

Ücretsiz hesaplarda oyun sonu item düşüremezsiniz, rank atlayamazsınız, seviye kazanamazsınız. Hileler ve toxicler ile oynarsınız. Kısacası çöplük. 123 lira ile paralı versiyona geçebiliyorsunuz.

Geri
Yukarı