CS:GO'da Yapılan Vuruşların Demo'da Alakasız Görünmesi

ThisisPunisher

Kilopat
Merhaba Arkadaşlar;
CS:GO'da demoyu izlediğim zaman bakıyorum ki ben normalde adamın kafasına sıkmışken, demoda sanki adamın kafasının sağına sıkmışımda öyle headshot yemiş gibi görünüyor. Yine fark ettim ki neredeyse bir oyunda vuruşlarımın %60'ı o şekilde. 2-3 senedir aktif oynuyorum bu oyunu demolara hiç bakmıyordum. Ana hesabım durup dururken Overwatch tarafından yasaklama alında yeni hesabımda bakmak istedim ve yeni hesabımdaki maçlarımda da bu şekilde görünüyor. Bu oyunun hatasımı yoksa ne. Birde bu tick rate ne oluyor. Normal maçlar 64 iken demolar ve overwatch delilleri 32 tickrate. Acaba bu tickrate yüzünden mi bu şekilde görünüyor?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, tickrate düşük olduğundan dolayı.

Bizzat CSGO'da hile yazılımı üretip yurt dışında satışını yapan birisi olarak söyleyebilirim ki hile kullanıyorsun. Normalde bunu yaşaman en azından bu şekilde mümkün değil. Backtracking yani tickrate modifikasyonu bariz görülüyor, çıkar çıkmaz site'daki adamın kafasına kitlenmen de cabası. Ayrıca sonradan fark ettim auto-pistol özelliği olmadan fare ile bu kadar hızlı şekilde ateş edemezsin onu da belirteyim kimi kandırmaya çalışıyorsun anlamıyorum. Ban yediğine sevindim ve umarım açacağın diğer hesaplarda da ban yersin.

Bizzat CSGO'da hile yazılımı üretip yurt dışında satışını yapan birisi olarak söyleyebilirim ki hile kullanıyorsun. Normalde bunu yaşaman en azından bu şekilde mümkün değil. Backtracking yani tickrate modifikasyonu bariz görülüyor, çıkar çıkmaz site'daki adamın kafasına kitlenmen de cabası. Ayrıca sonradan fark ettim auto-pistol özelliği olmadan fare ile bu kadar hızlı şekilde ateş edemezsin onu da belirteyim kimi kandırmaya çalışıyorsun anlamıyorum. Ban yediğine sevindim ve umarım açacağın diğer hesaplarda da ban yersin.
Arkadaşın hile yaptığı aşikar. Ama ben şu an sana da şaşırmış bulunmaktayım. Hem hile yazılımını yazdığını söyleyip hemde umarım ban yersin diyerek nasıl bir çelişkiye giriyorsun. Birde övünüyorsun hile yapıp sattım diye.

Arkadaşın hile yaptığı aşikar. Ama ben şu an sana da şaşırmış bulunmaktayım. Hem hile yazılımını yazdığını söyleyip hemde umarım ban yersin diyerek nasıl bir çelişkiye giriyorsun. Birde övünüyorsun hile yapıp sattım diye.
Yanlış anladınız, benim yazdığım hileler, diğer hilecilerle beraber özel sunucularda oynamaya yönelik. Bu arkadaşın yaptığı gibi matchmaking sunucularında başkasının oyununu mahvetmek için değil. İşin içerisinde olduğum için hangi özelliğin nasıl çalıştığını gayet iyi biliyorum.

Yanlış anladınız, benim yazdığım hileler, diğer hilecilerle beraber özel sunucularda oynamaya yönelik. Bu arkadaşın yaptığı gibi matchmaking sunucularında başkasının oyununu mahvetmek için değil. İşin içerisinde olduğum için hangi özelliğin nasıl çalıştığını gayet iyi biliyorum.
Doğrudur bir şey diyemeyeceğim.

Kesinlikle hile kullanmıyorum ve hiç bir zaman kullanmadım. İnternette denk geldiğim hileleride her seferinde mail ile valvesoftware a mail olarak atıyorum. Ve bu zamana kadar da kaç tane hileciyi banlattım. Bu şekilde ithamlarda bulunamazsın. Dediğim gibi bu maçın demosu. Bunu anlamak istiyorum. Site a döndüğümde de scope sesini duyabilirsin. O pozisyon öncesinde shortta takım arkadaşımı öldürdüğü için onun infosu vardı. Ama emin ol bu tarz vuruşlar olabiliyor. Bu arada hile üretiyorsan inşallah her türlü cezayı alırsın. Sizin gibi hile üreticileri yüzünden bu tarz oyunlarda zevk kalmıyor.

Kesinlikle hile kullanmıyorum ve hiç bir zaman kullanmadım. İnternette denk geldiğim hileleride her seferinde mail ile valvesoftware a mail olarak atıyorum. Ve bu zamana kadar da kaç tane hileciyi banlattım. Bu şekilde ithamlarda bulunamazsın. Dediğim gibi bu maçın demosu. Bunu anlamak istiyorum. Site a döndüğümde de scope sesini duyabilirsin. O pozisyon öncesinde shortta takım arkadaşımı öldürdüğü için onun infosu vardı. Ama emin ol bu tarz vuruşlar olabiliyor. Bu arada hile üretiyorsan inşallah her türlü cezayı alırsın. Sizin gibi hile üreticileri yüzünden bu tarz oyunlarda zevk kalmıyor.
Ben sözümün arkasındayım, ayrıca gerekli açıklamayı da arkadaşa yaptım. Ben ceza falan almıyorum çünkü yaptığım şeyin bir kitlesi var ve valve bu duruma izin veriyor çünkü vac koruması olmayan sunucularda gerçekleşen bir şey bu. Fakat senin için aynı şeyi söyleyemem bariz bir şekilde ban yemişsin ve hala konuşuyorsun.

Arkadaşın ban yemesini istiyorsunuz, bunu ben de istiyorum ama neden hile yazılımı üretiyorsunuz?
Bu arada PUBG'de benzer bir şey oluyordu ama ölen ben oluyordum :) Mesela ben ateş ettiğim halde ateş etmemişim gibi görünüyordu, maçı izleyen arkadaşlar da ateş etmediğimi söylüyordu.
Bu benim internetimden kaynaklanıyordu büyük ihtimalle lag falan vardı.
İnterneti değiştirdim Superbox'a geçtim, benim için sabit internetten daha kararlı. Nadiren CS:GO'da lag yapıyor.
Uzun zamandır PUBG'ye girmediğim için pek bir fikrim yok son durum konusunda ama eskisi gibi olacağını sanmıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı