Rehber CS:GO'da yapılması zor olan başarımlar

Snoop TOK

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Yalova
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Prime A320M-K
Ryzen 5 1600AF
Kioxia 500 GB M.2 SSD
12 GB RAM
RX 580 8GB
Thermaltake 550 Watt Yarı Modüler PSU
Zalman Z11 NEO
Meslek
Ticaret, Öğrenci
Selamlar öncelikle herkese. Geçenlerde CS:GO'da bütün başarımları bitirmenin bir yolunu arıyordum fakat bazın oyun haritaları resmi sunucudan kaldırıldığı için nasıl yapabileceğimi araştırdım sizler için derledim.
1) İlk öncelikle Shorttrain, Dust, Aztec, Sugarcane haritalırının başarımından başlayalım, bu harita resmi sunuculardan silindiği için botlara karşı oynamanız gerekiyor.
Atölye haritalarından oynadığımızda başarım elde edemiyoruz bunu not düşmek istedim.
Geliştirici konsolunu açıp "map de_aztec", "map de_dust", "map de_shorttrain demolition", "map de_sugarcane demolition" yazıp bu harita başarımlarını kazanabilirsiniz.

original.jpg

Not: Eğer harita başlamıyorsa atölye haritalarından indirip CS:GO'nun ana map klasörüne atacaksınız ardından yukarıda belirttiğim kodları gireceksiniz.
2) Office haritasında 14 cam kır görevi Office haritasının 2018'de aldığı camın kırılış tarzının değişmesinden sonra bu başarım günümüzde mümkün değil fakat yapmanın bir yolu var. Aşağıdaki verdiğim atölye haritasını ana map klasörüne atıcaksınız (orijinal dosyanızı saklayınız), ardından konsola "map cs_office" yazıp CT takımını seçeceksiniz 14 cam kırdığınız zaman başarım size gelmiş olacaktır.

hqdefault.jpg

3)
1 bomba ile 5 düşmanı öldür görevini aşağıda belirttiğim atölye haritasına girip bombayı kurmanız ve patlatmanız yetiyor.
Haritada sıkıntı çıkarsa aşağıdaki komutları yazabilirsiniz.
-attack;-attack2;-use;-forward;-back; sv_cheats 0; mp_humanteam any

steamuserimages-a.akamaihd.jpg

4) Silahlarla 100 düşman öldürme ve 500 rehine kurtar görevini buradan yapabilirsiniz.

steamuserimages-a.akamaihd.jpg

5) Yıkım modunda 1000 maç kazan ve yıkım modunda 5000 maç oyna gibi görevi buradan yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

download.jpg

Eğer başka bir başarımda sorun yaşarsanız buraya ekleyebilirim umarım hoşunuza gider.
Takıldığız yerleri sormaktan çekinmeyin lütfen yardımcı olurum.

Idle Master VAC koruması içeren oyunlarda ban sebebi hocam, Steam hesabınızı seviyorsanız bu korumayı sağlayan oyunlarda yapmayınız.

Steam hesabım benim her şeyim. Birkaç başarım için şahsen hesabımı tehlikeye atmazdım. Bu başarımlar olmasa da olur bir şey eksiltmiyor.

Steam hesabım benim her şeyim. Birkaç başarım için şahsen hesabımı tehlikeye atmazdım. Bu başarımlar olmasa da olur bir şey eksiltmiyor.
Ancak Idle Master güzel program bunun altını çizeyim VAC koruması içeren oyunlarınızı kara listeye ekliyorsunuz diğer oyunlarınızın başarımlarını kolayca tamamlıyor sadece VAC koruması içeren oyunlarda sorun yaratır yoksa güzeldir.

Idle master VAC koruması içeren oyunlarda ban sebebi hocam.

Idle Master hicbir oyunda VAC yasagina sebep olmamakta. VAC sisteminin tetiklenmesi icin oyun dosyalarina müdahale etmeniz gerekir. Bununla da kalmayip VAC korumali sunuculara baglanmaniz gerekiyor.

Idle Master, Idle Daddy ve Steam Achievement Manager ise herhangi bir dosyaya müdahalede bulunmamakta. Dolayisiyla da VAC sistemi tarafindan yasaklanma gibi bir durumunuz yok.

Idle Master hicbir oyunda VAC yasagina sebep olmamakta. VAC sisteminin tetiklenmesi icin oyun dosyalarina müdahale etmeniz gerekir. Bununla da kalmayip VAC korumali sunuculara baglanmaniz gerekiyor.

Idle Master, Idle Daddy ve Steam Achievement Manager ise herhangi bir dosyaya müdahalede bulunmamakta. Dolayisiyla da VAC sistemi tarafindan yasaklanma gibi bir durumunuz yok.
Hocam Steam tarafından resmi bir açıklama hala yapılmadı bir yandan tırsıyor insan, o zaman neden kara liste özelliğini eklediler güven söz konusu eğer olmuyorsa kara listeyi silip hemen düşürüyorum kartları.

Yeni konular

Geri
Yukarı