Rehber CS:GO'da yapılması zor olan başarımlar

Birkaç yıl önce çok bilgim olmadan başarım hilesi yapmıştım çok şükür hesap hâlâ duruyor.

Hangi başarımlardan bahsediyorsunuz? Ben hepsini atölyeden indirerek hallrttim SAM' e güvenemedim.
Bu sizin gösterdiğiniz maplerden yaptım birkaçtanesinide,aztec vb. harita görevleri kalınca sam'de yaptım bir sorun olmadı.

Eğer başarımı hile ile alırsanız belli oluyor çünkü bazı mapler oyundan kalktı ve bu başarımlar size tatminlik hissi de vermiyor birine hava atmak istersen de zaten belli oluyor.

Faceitfinderdan hesabını kontrol eder misin, merak ettim de hile başarım hilesi gözükecek mi?
Hocam baktımda başarımlarım gözükmüyor
Profilimde açıktı

Düzeltme:Nadir başarımları vitrinde gösterince gözüküyor hocam test edildi onaylandı.
Biraz ergenlik oldu başarımları yüzde 100 yapmak ama olsun

Eğer başarımı hile ile alırsanız belli oluyor çünkü bazı mapler oyundan kalktı ve bu başarımlar size tatminlik hissi de vermiyor birine hava atmak istersen de zaten belli oluyor.
Atölyeden indirince başarımları alabiliyorsunuz.

4. maddedeki atölye haritasında silah başarımlarını yapmaya çalışıyorum ama silahlar ateş etmiyo

4. maddedeki atölye haritasında silah başarımlarını yapmaya çalışıyorum ama silahlar ateş etmiyo
Şuan dışardayım eve gidince yardımcı olayım size.

Son zamanlarda oyun başarımlarına kafayı çok takmıştım ama CS: GO hiç aklımda yoktu, şimdi aklıma girdi. Teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…