CS:GO'da yaşanan olay nedir?

Kurşunun duvara bıraktığı izden duvara çarptığını görebilirsiniz. Mermi rakibe değmemiş. Ne kadar emin olduğunuzu söyleseniz de maalesef durum böyle çok anlık hatta saliseden bile az bir süreyle kurtulmuş adam.
tam ateş ettiğim yeri sanise sanise durdurarak izler misin?

Kaskınız olmadığı için aim-punch yemişsiniz ve silahınız yukarıya kalkmış ve dolayısıyla mermi tavana gitmiş hocam sekiz bin saatte bunu farkedemediniz mi :)
Yazdığımı bir daha okusana.

Adam zamanı yavaşlatıp merminin hizasından çekilmiş:D.şaka bir yana adam yeteneğini kullanmış gerçekten...merminin onunden cekilip sonrasinda ates etmis. Ayrica 64 tick server ile ilgili de olabilir.

Adam zamanı yavaşlatıp merminin hizasından çekilmiş:D.şaka bir yana adam yeteneğini kullanmış gerçekten...merminin onunden cekilip sonrasinda ates etmis. Ayrica 64 tick server ile ilgili de olabilir.
hocam bariz 64 tickten olduğunu düşünüyorum ya. Öyle bir pozisyonu hayatım boyunca kaçırmadım yani. Crossu zaten sürekli head anglede tutuyorum peeklerken fark ederseniz. Ve o kadar rahatım ki bir mermi atmışım, ölmediğini anlayınca ufak bir sinir krizi yaşadım.

Evet. Rakibin kafasına sıkıyorsunuz fakat muhtemelen pingden dolayı mermi gidene kadar rakip kaçtığından mermi duvara giriyor.
Pingim çok yüksek değil de, 64 tick muhabbetinden dolayıdır diye düşünüyorum.

Hocam bariz 64 tickten olduğunu düşünüyorum ya. Öyle bir pozisyonu hayatım boyunca kaçırmadım yani. Crossu zaten sürekli head anglede tutuyorum peeklerken fark ederseniz. Ve o kadar rahatım ki bir mermi atmışım, ölmediğini anlayınca ufak bir sinir krizi yaşadım.

Mermiyi once senin sıktığın bariz bir şekilde ortada zaten. Adam daha hareket etmemişti 64 tick ile alakalidir. Videoyu baştan izleyince daha açık bir şekilde goruluyor.

Arkadaşlar bu olayın serverle ilgili olmadığını düşünen varsa oyunlarla ilgisi yoktur muhtemelen. Adamın bariz ağzına giriyor mermi, nasıl olduysa bir şekilde hayatta kalıyor. Refleks vesaire değil, şanstan ibaret ve 64 tickin berbatlığından ibaret.. Adam isteyerek yapamaz bunu.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

8 binden fazla CS saatim var. İlk defa böyle bir şey yaşadım. Adam aynı anda bana HS attığı için mermin gitmemiş diyenler olacaktır, adam yerini değiştirdiğinde mermi önceki pozisyonunun tam arkasında? Vuracağımdan o kadar emindim ki. (ilk ben ateş ediyorum)

Tamamen zırva hocam 10 bin saatten fazla oynadım ilk mermi tutarsızlığı diye bir şey var onu yaşamışsınız.

Kaskınız olmadığı için aim-punch yemişsiniz ve silahınız yukarıya kalkmış ve dolayısıyla mermi tavana gitmiş hocam sekiz bin saatte bunu fark edemediniz mi :)
Bana CS'yi öğretecek adam da olduğunu düşünmüyorum burada. İlk mermim nereye gidiyor, olay bu. Aimpunch yemeden önce bir mermi attım farkındaysan, o nerede? Adamın kafasının tam arkasında. İkinci merminin gitmeme sebebi aimpunch, evet.

Tamamen zırva hocam 10 bin saatten fazla oynadım ilk mermi tutarsızlığı diye bir şey var onu yaşamışsınız.

Yok hocam ya mermiyi atamamışım kafasına görmüyor musunuz? (!)

Geri
Yukarı