Çözüldü CS:GO'dan arkadaşlık isteği gitmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Deliable

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. CS:GO üzerinden arkadaşıma istek gönderiyorum ama ona istek gitmiyor. İkimizin hesabı da sınırlandırılmış hesap. Ama daha önceden ben sınırlandırılmış hesap iken başka birisine CS:GO üzerinden arkadaşlık isteği atabiliyordum. Birbirimizi arkadaş olarak ekleyemesek bile, beraber oynamanın bir yolu var mıdır?

Çözüm
Oyuna girin. Ana menüde olmalısınız. Farenizi sağ tarafa doğru kaydırın. Sağ tarafta bir panel açılmalı. En sağda ''zarf'' simgesi gibi bir simge olmalı. Ona tıklayın. Ardından o panelin sol tarafında ''arkadaş ekleme simgesi'' olmalı. O simgeye tıklayın. ''Kodunu kopyala''ya tıklayın. Kodunuz kopyalanmış olmalı. Ardından o kodu arkadaşınıza ulaştırın. Arkadaşınız da o kısma gelip arama bölümüne sizin kodunuzu yazsın ve tik işaretine basıp aratsın. Önünü sizin profilinizin gelmesi lazım. İsminin üstüne tıklayıp sağ taraftaki ikonlardan ''zarf''a tıklasın. Size davet gelmeli. Davete girdiğiniz anda arkadaşınızın lobinize gelmeniz lazım.

Anlamadığınız ya da yapamadığınız bir yer olursa söyleyebilirsiniz.
Merhabalar. CS:GO üzerinden arkadaşıma istek gönderiyorum ama ona istek gitmiyor. İkimizin hesabı da sınırlandırılmış hesap. Ama daha önceden ben sınırlandırılmış hesap iken başka birisine CS:GO üzerinden arkadaşlık isteği atabiliyordum. Birbirimizi arkadaş olarak ekleyemesek bile, beraber oynamanın bir yolu var mıdır?

Bir arkadaşınıza söyleyin eklesin ikinizide ve lobi kurup bir maç atın sonra son oynananlarda sürekli görürsünüz arkadaşınzı.

Onun için 30 TL'lik bir şey var (ne olduğunu hatırlamıyorum.)Sadece birinizde o varsa bile arkadaş ekleyebilirsiniz.

Hocam 5 dolar ödemediyseniz arkadaşlık atmanızın hiçbir yolu yok. Sadece CS'de kullanıcı kodu gibi bir şey oluyor. Oradan bir kere oynamalık istek atabilirsiniz. (Her lobi kurduğunuzda tekrar davet etmelisiniz anlamında.

Arkadaş ekleyemezsin hesabın kısıtlaysa. Ana menüdeki sag taraftaki panelden mektup işaretinden kendi kodunu arkadaşına atabilirsin. O da ayni yerden kodu yazarak size oyun daveti atabilir.

1618427107709.png

Buradan atıyorum.

Oyuna girin. Ana menüde olmalısınız. Farenizi sağ tarafa doğru kaydırın. Sağ tarafta bir panel açılmalı. En sağda ''zarf'' simgesi gibi bir simge olmalı. Ona tıklayın. Ardından o panelin sol tarafında ''arkadaş ekleme simgesi'' olmalı. O simgeye tıklayın. ''Kodunu kopyala''ya tıklayın. Kodunuz kopyalanmış olmalı. Ardından o kodu arkadaşınıza ulaştırın. Arkadaşınız da o kısma gelip arama bölümüne sizin kodunuzu yazsın ve tik işaretine basıp aratsın. Önünü sizin profilinizin gelmesi lazım. İsminin üstüne tıklayıp sağ taraftaki ikonlardan ''zarf''a tıklasın. Size davet gelmeli. Davete girdiğiniz anda arkadaşınızın lobinize gelmeniz lazım.

Çözüm

Çalıştı, teşekkürler.

Geri
Yukarı