CS:GO'dan seçkin yükseltmesi olmasına rağmen oyun bulmuyor

Hellw1n

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Yeni seçkin aldım fakat maça girmiyor. 8 dakikadır bekliyorum. Sadece seçkin e mi girmem lazım seçkinlerle oynamak için yoksa normal maplarda da sadece seçkin geliyor mu?

Dosya Ekleri

• 16922173402581789739349728352678.jpg
    16922173402581789739349728352678.jpg
    226,8 KB · Görüntüleme: 33
İstediğin her haritada oynayabilirsin seçkinin varken. Seçkini açıp kapatmak için sağ üstteki tiki açıp kapatman lazım.

Merhaba. Yeni seçkin aldım fakat maça girmiyor. 8 dakikadır bekliyorum. Sadece seçkin e mi girmem lazım seçkinlerle oynamak için yoksa normal maplarda da sadece seçkin geliyor mu?
Sadece seçkin hesaplarla oynamak için seçkin aktif etmeniz lazım. Maça girmeme konusuna gelirsek, eğer maç bulmuyorsa o oyundan kaynaklıdır. Sizde çok bir problem olduğunu sanmam.

Güven faktorunuz dusmus olabilir hocam, daha öncesinde hiç trollunede olsa arkadasinizi birden fazla kez oldurdunuzmu veya 30dk 1 saat gibi banlar yediniz mi?

Nerede acaba tam bulamadim

Dereceli maç yazıyor sağda üstte. O açıkken seçkin rekabetçi, kapalıyken derecesiz rekabetçi oluyor. Kapattığınızda seçkinsiz insanlarda denk gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı