CS:GO'den para kazanmak mümkün mü?

fizzy

Hectopat
Arkadaşlar CS:GO'den para kazanmak mümkün mü? En azından kendi harçlığımı çıkarmak istiyorum. Aylık 100-150TL kazanabilsem bile yeter. Yapan kişiler var mı acaba? Başka oyunlardan da para kazanmak mümkün müdür?

Vaktin varsa, FACEIT Premium alıp puan kasman. Skin alırsın ByNoGame gibi sitelerden satarsın. Toplam 10K yakın para kazandım.

Yayıncı yada Youtuber olarak kendini gösterirsen veya, iyi oynayıp, keşfedilip e-sporcu olursan evet para kazanabilirsin. Ancak bunların haricinde binlerce saatim olmasına rağmen toplasan cebime ancak 100 lira girmiştir.

@STR4NGE @pesiNsane Çok oynamak gerekiyor. CS:GO Prime alıyorlar sonra saatlerce oynuyorlar oradan da illaki iyi bir şey çıkıyor.

Yeni operasyonlar geldiğinde birden fazla hesapta (4-5) operasyonu açıp kasaları anahtarları vs. alıyorlar sonra satıyorlar.

@STR4NGE @pesiNsane Çok oynamak gerekiyor. CS:GO Prime alıyorlar sonra saatlerce oynuyorlar oradan da illaki iyi bir şey çıkıyor.

Yeni operasyonlar geldiğinde birden fazla hesapta (4-5) operasyonu açıp kasaları anahtarları vs. alıyorlar sonra satıyorlar.
Çok oynuyorlarsa FACEIT oynayıp benim yaptığım gibi yapmaları daha çok para getirir.

Yeni konular

Geri
Yukarı