CS:GO'nun rank sistemi çok saçma

Sizinki iyiymiş gene ben Nova 3'e Silver 2 adamlarla çıkmaya çalışıyorum. Onlar rank atlıyor kolayca benim sayemde. 6 maç oynadık ve sadece 2 tanesini kaybettik, son maçı kaybettim ve beni Nova 1'e düşürdü oyun. Eğer sizin rankınızda tanıdığınız varsa onlarla girmeyi deneyin çok düşük elo olunca ve kaybedince sizin rankınız çok ciddi etkileniyor. (Not: Silver 2 adamlar dediklerim 4 kişi arkadaşım.)
Benim yanımdaki arkadaş benden bir rank düşük, ben onu sürekli taşıyorum ve bilgisayarı iyi olmadığı için genellikle kötü oynuyor onun oyun içindeki performansı win alsak bile benim rank atlamamı zorlaştırırmı acaba?

Benim yanımdaki arkadaş benden bir rank düşük, ben onu sürekli taşıyorum ve bilgisayarı iyi olmadığı için genellikle kötü oynuyor onun oyun içindeki performansı win alsak bile benim rank atlamamı zorlaştırırmı acaba?
Dediğiniz gibi sadece 1 rank düşükse ihtimali az diye düşünüyorum. Arkadaşınızla girmeden önce kendiniz girerseniz yine kendi rankınızdaki ve daha yüksek ranklardaki oyuncularla oynayıp win alırsanız rank atlama olasılığı artar. Böylece diğer arkadaşınızla girip win alıp rank atlayabilirsiniz.

Silver 5'tim DMG arkadaşım ve oyun arama kısımından bulduğumuz adamlar ile 1 haftada nova 3 oldum. O kadar da saçma değil. Oyun arama kısımında kendinizden yükseklerle ve aynı rankta olan kişilerle oynayın. MG elo boostedlarla dolu. İyi oynadığından emin olduğunuz arkadaşlarınız ile oynayın.

Geri
Yukarı