CS:GO'nun cezaları saçma değil mi?

Burada da art niyetli kişileri engelliyorlar aslında. Ben rekabetçi hızlı oyun oynarken birkaç defa başıma geldi, 4 arkadaş beraber giriyorlar. Ben de lobiden girmedigim için oyunda onlarla takım arkadaşı olarak eşleşiyorum. Oyunun sonunda aralarında anlaşıp sırf adilik olsun puan alamasın diye oyundan atıyorlar. Ben o yüzden faydalı buluyorum. O da sizin talihsizliğiniz olmuş

Aslında saçmalık yok. Dört kişinin bir oyuna girdiğini düşünün ve beşinci kişiyi sürekli atıyorlar. Sizce bu ne kadar adil olurdu? Doğrudan da 7 gün ban vermiyor zaten. Aynı hatanın sürekli tekrarlanması durumunda ceza katlanarak gidiyor. Bir anormallik yok kısacası. AFK'leri de kicklemenize gerek yok. Hareketsiz kaldıklarından dolayı bir süre sonra atılıyorlar.

CS:GO'nu ceza sistemi sizce de saçma değil mi?

Dün arkadaşlar rekabetçi oynuyorduk. Bir adam AFK beklyordu. Attırmak için arkadaş oylama başlattı. F1 dedik atıldı. Ardından arkadaşa son maçlarda çok fazla takım arkadaşını attın diye 7 gün ceza geldi.

Ama o ne yapsın? Öyle adamlar hep ona geliyor.

4 Rus'un banlattığı çok oluyor. Oyun sonu çok sinir bozucu ama bu sistem olması lazım. Eğer AFK ise takım arkadaşlarıma oylama başlatmasını söylüyorum genelde ben haftada 1-2 sefer yapıyorum. Ceza sistemi bence daha da arttırılmalı. Adam maç başlamadan çıkıyor 1 saat ban yiyor rekabetçiden mesela.

Geri
Yukarı