Çözüldü CS:GO'nun Yeri Kayboldu

• Konuyu başlatan BaR
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 399
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BaR

Decapat
Yanlışıkla Steam Library'nin yerini değiştirdim herhalde. Masaüstünde ki simgeye tıkladığımda oyunu yükleme ekranı çıkıyor. Steam Library'den girmeye çalıştığımda ise Valve Anti-Hile uyarısı veriyor, dosyaları doğrulayın diyor. Steam'den CS:GO'yu yine yüklemeden oyunun yerini nasıl kütüphaneden tarif edebilirim?

Çözüm
Tam olarak ne yapmam gerekiyor? C de Steam diye 1 GB'lık bir dosya var. D de ise Steamlibrary diye 20 GB'lık bir dosya var.
Sanırım çözdüm. Ayarlardan yeni kütüphane ekledim ve kütüphanenin yerini gösterdim.
Yanlışıkla Steam Library'nin yerini değiştirdim herhalde. Masaüstünde ki simgeye tıkladığımda oyunu yükleme ekranı çıkıyor. Steam Library'den girmeye çalıştığımda ise Valve Anti-Hile uyarısı veriyor, dosyaları doğrulayın diyor. Steam'den CS:GO'yu yine yüklemeden oyunun yerini nasıl kütüphaneden tarif edebilirim?
Ben steam oyun dosyalarını kopyalayıp kütuphaneye atmıştım sende deneyebilirsin sonra 500 mb dosya indiriyor.

Tam olarak ne yapmam gerekiyor? C de Steam diye 1 GB'lık bir dosya var. D de ise Steamlibrary diye 20 GB'lık bir dosya var.
Sanırım çözdüm. Ayarlardan yeni kütüphane ekledim ve kütüphanenin yerini gösterdim.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı