Çözüldü CS:GO'ya Alt+Tab sonrası girilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

dokikilicc

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar arkadaşlar.

Daha düne kadar rahat bir şekilde CS:GO oynayıp Alt Tab atabiliyorken, bugün "Steam CS:GO oyununun dosyalarını eşitlemek için Steam Cloud sistemine bağlanamıyor." hatasını aldım. Biraz bekledim, sonra tekrar denedim ama yine aynı hatayı aldım. Bende "oyunu oyna" butonuna bastım. Hiçbir sıkıntı yoktu, sadece ilk baş FPS'im fena bir şekilde düşüktü, sonradan düzeldi. Alt Tab atmayı deneyince masasüstüne geri dönebildim. Oyuna tekrar girmeye çalıştığımda oyun açılır gibi oldu ama en son masaüstüne yine geri attı. Çözünürlüğüm 4:3 1024x768 stretched. Masaüstünde 1366x768 kullanıyorum. Masaüstündeyken çözünürlüğümü 1024x768 yapıp oyuna girmeyi denedim ve hiçbir sıkıntı yaşamadım ama CS:GO'da siyah barlar vardı. Fixwindows kullanmayı da denedim yine olmadı. Ne yapmam gerekiyor, yardımcı olabilir misiniz?
Arkadaşlar sorun çözüldü. Winfix işlemini yanlış yapıyormuşum. Winfix işlemini yapıp yeniden başlatınca oyunum yine normal haline geldi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı