CS:GO'ya artık para yatırılır mı?

Counter-Strike: Global Offensive, Nokia 3310 gibi ölmeyen bir oyundur, "batıp gitti" cümlesi hala bu kadar oynanırken saçmalıktan ibarettir.

Eğer oyunun öldüğünü düşünüyorsanız para yatırmayınız, onun yerine size zevk verebilecek ve keyifli zaman geçirebileceğiniz oyunlara yatırın.

Son düzenleme:
Aga CS batsada skin piyasası değerli 145 TL'ye aldığım operasyon bileti ve görevleri kendi parasını kat kat çıkardı (4 adet 25 yıldızlık ct karakterleri ile) ortalama 240-350 TL para yapıyorsun gayet iyi.

Siz seviyorsanız yatırın para olsa CS:GO'ya yatıracağım ben.

Battığını düşünmüyorum oynayacak, oynatacak bir kitlesi (çuvalla hile olsa da) hep var. Dolayısı ile bu kitle varken kolay kolay batmaz, keko bol. Aslında o kadar birbirinden değerli hikaye modu kaliteli oyun var ki kanser olmak için bu oyunu seçiyormuşuz gibi. Şahsen alt+f4 favori kombomdan sonra artık girmiyorum. +3000 saatten fazla oyunum var.

Eski popülerliğinin olmaması battığı anlamına gelmez. Valve ne zaman bu oyun batsın derse o zaman batar. Sürekli oynuyorsanız para yatırılır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…