CS:GO'ya artık para yatırılır mı?

Battığını düşünmüyorum oynayacak, oynatacak bir kitlesi (çuvalla hile olsa da) hep var. Dolayısı ile bu kitle varken kolay kolay batmaz, keko bol. Aslında o kadar birbirinden değerli hikaye modu kaliteli oyun var ki kanser olmak için bu oyunu seçiyormuşuz gibi. Şahsen alt+f4 favori kombomdan sonra artık girmiyorum. +3000 saatten fazla oyunum var.
Bir adam görmüştüm 8.5k saati var adamın yaptığı incelemede 3 yıldır oynuyorum b*k gibi oyun yazıyordu.

800k ya aşkın oynanan bir oyuna battı diyorsanız siz başka bir evrende yaşıyorsunuzdur kaldığınız yerin nüfusu 900 milyar kişidir.
Bir adam görmüştüm 8.5k saati var adamın yaptığı incelemede 3 yıldır oynuyorum b*k gibi oyun yazıyordu.

Dalga geciyorlar hocam Dota 2 de bir incelemede adam 10k saati var adam şöyle demiş.
Bağımlılık yapıyorlar dediler hemen bıraktım.
Ama 10k saati var.

Arkadaşlar "battı" derken yanlış bir itham kullandım oyunun kötü yanlarını dile getirmek istedim hileler vesaire t Base'den ct base HS yemekten falan.

Arkadaşlar CS'ye bu saatten sonra para yatırmak ne kadar mantıklı? Oyun zaten battı gitti. Sizce CS devam mı yoksa yılbaşı indirimlerinden oyun mu alınmalı?

Oyun battı mı :) kaç defa oynadında fark ettin hala aynı

Yeni konular

Geri
Yukarı