Çözüldü CS:GO'ya çözünürlük değiştirince siyah ekran oldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

neuroxx

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Az önce hiçbir sıkıntı yoktu çözünürlükler arasında değişikler yapabiliyordum en son 4:3 1024x768 çözünürlüğünü yapmıştım ve siyah ekran oldu sadece sağ alt görev çubuğu gözüküyor böyle.

1678032151011.png

Çözüm
Az önce hiçbir sıkıntı yoktu çözünürlükler arasında değişikler yapabiliyordum en son 4:3 1024x768 çözünürlüğünü yapmıştım ve siyah ekran oldu sadece sağ alt görev çubuğu gözüküyor böyle.

Eki Görüntüle 1691127
Başlatma seçeneklerine boşluklu şöyle yazın. -w 1920 -h 1080 monitörünüzün çözünürlüğünü yazın, oyuna tekrar girin.

Eki Görüntüle 1691127
Başlatma seçeneklerine boşluklu şöyle yazın. -w 1920 -h 1080 monitörünüzün çözünürlüğünü yazın, oyuna tekrar girin.

Çözüm
Bende CS:GO'da ayar çekip girmeyi denediğimde siyah ekran ardından atma sorunuyla karşılaşıyordum. Ayarları varsayılanlara ayarlayıp tekrar düzelttim şu an sıkıntı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı