CS:GO'ya girerken "Engine Error" hatası

Whicovic

Femtopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Oynamak için indirdim ancak girmeye çalıştığımda bu hatayı veriyor. Bir çözümü varsa benimle paylaşabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    214,7 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleme:
Hocam bu sorun ekran kartı sürücünüz ile ilgili bir durum, tamamen sürücü ile ilgili dosyaları kaldırıp tekrardan kurulum yapınız.
Bu konularda çok fazla bilgim yok bilgisayarın içindede bazı özel dosyalar var bu gibi bir işlemde bir sorun yaşarmıyım.

Windows 10 kullanıyorsanız Windows'un kendi ayarlarından güncelleştirme ve güvenlik bölümünden güncelleyin.
Windows 11 kullanıyorum.
Hem laptop hemde masa üstünden baktığım için profilimde öyle kalmış olmalı.

Bu konularda çok fazla bilgim yok bilgisayarın içindede bazı özel dosyalar var bu gibi bir işlemde bir sorun yaşarmıyım.

Windows 11 kullanıyorum.
Hem laptop hemde masa üstünden baktığım için profilimde öyle kalmış olmalı.
Hocam denetim masası üzerinden ekran kartı sürücüsünü kaldırın, daha sonra da dosyalar üzerinden de sürücü ile ilgili dosyaları kaldırın, ardından AMD’nin sitesi üzerinden tekrar kurulum gerçekleştiriniz.

Bu konularda çok fazla bilgim yok bilgisayarın içinde de bazı özel dosyalar var bu gibi bir işlemde bir sorun yaşar mıyım?

Windows 11 kullanıyorum.
Hem laptop hem de masaüstünden baktığım için profilimde öyle kalmış olmalı.

Windows'taki arama yerine güncelleştirmeleri denetle yazın ve güncelleştirmeleri denetleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı