CS:GO'ya girerken "Engine Error" hatası

Whicovic

Femtopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Oynamak için indirdim ancak girmeye çalıştığımda bu hatayı veriyor. Bir çözümü varsa benimle paylaşabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    214,7 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleme:
Hocam AMD ile ilgili dosyaları kaldıracaksınız, onun dışında Windows klasöründeki dosyaları kaldırırsanız sorun yaşarsınız, bunun dışında sorun yaşayacak bir durum yok.

Windows 10 kullanıyorsanız Windows'un kendi ayarlarından güncelleştirme ve güvenlik bölümünden güncelleyin.
Windows'taki arama yerine güncelleştirmeleri denetle yazın ve güncelleştirmeleri denetleyin.
Driver güncelle. Ekran kartının
Arkadaşlar günçelleştirme işini yaptım 3 tane günçelleştirilmemiş şey vardı günçelleştirip yeniden başlattım ama yine açılmadı o yüzden zor yolla çözmemiz lazım.
Hocam denetim masası üzerinden ekran kartı sürücüsünü kaldırın, daha sonra da dosyalar üzerinden de sürücü ile ilgili dosyaları kaldırın, ardından AMD’nin sitesi üzerinden tekrar kurulum gerçekleştiriniz.
Son seçenek ve zor seçenek olarak sizin yolunuzu deneyeceğim.

Hocam AMD ile ilgili dosyaları kaldıracaksınız, onun dışında Windows klasöründeki dosyaları kaldırırsanız sorun yaşarsınız, bunun dışında sorun yaşayacak bir durum yok.
Hocam sizi biraz zorluyorum ancak şu videodan yararlanmalımıyım yoksa siz bir video önerirmisiniz yapılması gerekenlerle ilgili?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Arkadaşlar günçelleştirme işini yaptım 3 tane günçelleştirilmemiş şey vardı günçelleştirip yeniden başlattım ama yine açılmadı o yüzden zor yolla çözmemiz lazım.

Son seçenek ve zor seçenek olarak sizin yolunuzu deneyeceğim.

Hocam sizi biraz zorluyorum ancak şu videodan yararlanmalımıyım yoksa siz bir video önerirmisiniz yapılması gerekenlerle ilgili?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam siz denetim masası üzerinden siliniz, ardından bu videodan yükleme işlemini gerçekleştiniz.

Geri
Yukarı