CS:GO'ya girince Steam'dan çıkış yapıyor

TahaBey7

Decapat
Yer
Semt-i Emekköy
Daha fazla  
Oyunu başlat tuşuna basıyorum. Yapılandırma güncelleniyor, yazısı geliyor; sonra bir anda Steam'dan çıkış yapıyor. Sadece CS:GO'da yapıyor bunu. Diğer oyunlarda böyle bir şey yok.

Hocam bir şey sormak istiyorum ama yanlış anlamayın lütfen bunun sistem özellikleri ile bu sorunun tam olarak alakası ne?

Benim 4 GB RAM kullandığım zamanda oyundan kaynaklı bende atıyordu. Sonra RAM eklemesi ve az önceki kodu yazınca oyundan atma veya ekran simsiyah olma işi bir daha olmadı onun için öyle sordum.(Intel HD Graphics kullanıyorum)

Oyun dosyalarını doğrulamayı deneyin belki C++ 2010 düzgün yükleyememiştir Steam tarafından.

Oyunu başlat tuşuna basıyorum. Yapılandırma güncelleniyor, yazısı geliyor; sonra bir anda Steam'dan çıkış yapıyor. Sadece CS:GO'da yapıyor bunu. Diğer oyunlarda böyle bir şey yok.

Hocam Steam'ı silip yeniden yüklemeyi denediniz mi? Konuya çok hakim değilim ama çözüm olabilir.

Benim 4 GB RAM kullandığım zamanda oyundan kaynaklı bende atıyordu. Sonra RAM eklemesi ve az önceki kodu yazınca oyundan atma veya ekran simsiyah olma işi bir daha olmadı onun için öyle sordum.(Intel HD Graphics kullanıyorum)

Oyun dosyalarını doğrulamayı deneyin belki C++ 2010 düzgün yükleyememiştir Steam.
Onu denedim. 10KB'lik bir dosya indirdi ve bir şey değişmedi.

Geri
Yukarı