CS:GO’ya Hileyle Mücadele İçin Yeni Bir Özellik Getirildi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
CSGO Hile

Yeni Trusted Mode, oyunun üçüncü parti yazılımlarla birlikte çalıştırılmasını engelliyor. Counter-Strike: Global Offensive oyuncularının en çok yakındığı konuların başında şüphesiz hileyle mücadele geliyor. Valve, oyunun son güncellemesiyle birlikte yeni hile ...

Devamı: CS:GO’ya Hileyle Mücadele İçin Yeni Bir Özellik Getirildi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

İsterlerse dünyanın en iyi hile korumasını getirsinler. İsterlere bütün oyun boyunca bilgisayarımızı tarasınlar. Bu oyunu hileciler yüzünden bıraktık. Hile korumasını beklerken daha fazla para için oyunu bedava yapıp "Prime" diye bir şey çıkartıp oyun zevkini hiçe sayan bir firmaya bir daha asla bir kuruş dahi kazandırmam. Umarım bir gün batarlar. Ve bizleri daha iyi anlarlar.

Çok erken getirdiler yahu daha zamanı vardı bunun 2030'da falan bekliyordum erken geldi Allah Allah günaydın yani hile koruması getirmeyi akıl etmişler ama bir şey değişmez bu oyunda hile kullanmayanı banlıyorlar :D oyun artık kol aim değil de kimin hilesi daha iyiyse o kazanıyor zaten bırakmıştım oyunu hayatıma renk gelmişti tavsiye ederim.

Çok erken getirdiler yahu daha zamanı vardı bunun 2030'da falan bekliyordum erken geldi Allah Allah günaydın yani hile koruması getirmeyi akıl etmişler ama bir şey değişmez bu oyunda hile kullanmayanı banlıyorlar :D oyun artık kol aim değil de kimin hilesi daha iyiyse o kazanıyor zaten bırakmıştım oyunu hayatıma renk gelmişti tavsiye ederim.

Bence yeni kasalar çıkartıp, anahtar fiyatlarını 2 katına çıkarmaları daha sağlıklı olurmuş. Valorant çıkınca bir yerleri tutuştu 😂. Artık çok geç Valve. Eski günleri unut.

Bence yeni kasalar çıkartıp, anahtar fiyatlarını 2 katına çıkarmaları daha sağlıklı olur muş. Valorant çıkınca bir yerleri tutuştu 😂. Artık çok geç Valve. Eski günleri unut.

Zamanında 7.5 TL miydi neydi anahtar aldığımı biliyorum şimdi 17.40 olmuş garibanlar ya acıdım nereden para kazanacaklar tabii ki de anahtarların fiyatlarını katlayarak ne de olsa anahtarları alacak çok beyinden yoksun arkadaş var.

Zamanında 7.5 TL miydi neydi anahtar aldığımı biliyorum şimdi 17.40 olmuş garibanlar ya acıdım nereden para kazanacaklar tabii ki de anahtarların fiyatlarını katlayarak ne de olsa anahtarları alacak çok beyinden yoksun arkadaş var.
O dediğiniz zamanda doların 3 TL filan olmasından olabilir mi acaba ?

Geri
Yukarı