CS:GO'ya ne oldu?

CS:GO güncellendi ve CS2 oldu dostum. CS:GO diye bir oyun artık yok. Hani oyun silinmedi CS:GO'ya güncelleme geldi güncelledikten sonra cs2'ye dönüştü.

Grafik yenileme ve bomba fizikleri dışında bir fark göremedim. CS'nin yeniden dirilmesi için güncelleme gerekiyordu. Neden bu kadar abartıldı bilmiyorum.

CS:GO çıktığı zaman da 1.6 veya Source oynayan kitle bu oyun ne leş gibi bla bla demişlerdi şimdi aynı kitlenin yeni nesli aynı muhabbeti yeni oyun için yapıyor. Değişimden bu kadar korkmayın, alışacaksınız.

Mükemmel yorum. Oyun gayet güzel ve akıcı. Renkler, sesler, efektler mis gibi olmuş. Alışması da uzun sürmez. Maksimum 1-2 gün.

CS:GO çıktığı zaman da 1.6 veya Source oynayan kitle bu oyun ne leş gibi bla bla demişlerdi şimdi aynı kitlenin yeni nesli aynı muhabbeti yeni oyun için yapıyor. Değişimden bu kadar korkmayın, alışacaksınız.

Değişimden(pek değişimde yok aslında ama neyse) kimse rahatsız değil. Sadece optimizasyonun üstüne gitmeleri gerekiyordu. Ben CS:GO'da 200FPS, CS 2 de 100 FPS alıyorsam bunu dile getirmem gerekir.

Geri
Yukarı