CS:GO'ya ne oldu?

Değişimden(pek değişimde yok aslında ama neyse) kimse rahatsız değil. Sadece optimizasyonun üstüne gitmeleri gerekiyordu. Ben CS:GO'da 200FPS, CS 2 de 100 FPS alıyorsam bunu dile getirmem gerekir.
CS 1.6'dan CS:GO'ya geçişte kimsenin fps sıkıntısı yaşamadığını falan mı zannediyorsun hocam. Yıl olmuş 2023 hala gt 730 ekran kartıyla 300 fps almak isteyen kişiler var. Milyon tane bilgisayar sistemine özel yamayı test edip göndermelerini bekleyemezdik zaten zamanla optimizasyon yamaları gelir. 3060ti gibi artık giriş seviye sayılabilecek bir kart ile hiçbir ayar kısmadan mis gibi akıcı oynayabiliyorum oyunu.

Değişimden(pek değişimde yok aslında ama neyse) kimse rahatsız değil. Sadece optimizasyonun üstüne gitmeleri gerekiyordu. Ben CS:GO'da 200FPS, CS 2 de 100 FPS alıyorsam bunu dile getirmem gerekir.

Hocam bunun tabii ki üstüne gidilmesi lazım fakat konu o değil. Ama değişim var. Merminin gidişi verdiği hasar vs. Birçok değişiklik var. Bu kadar da tü kaka yapmayın artık.

CS 1.6'dan CS:GO'ya geçişte kimsenin FPS sıkıntısı yaşamadığını falan mı zannediyorsun hocam. Yıl olmuş 2023 hala GT 730 ekran kartıyla 300 FPS almak isteyen kişiler var. Milyon tane bilgisayar sistemine özel yamayı test edip göndermelerini bekleyemezdik zaten zamanla optimizasyon yamaları gelir. 3060 Ti gibi artık giriş seviye sayılabilecek bir kart ile hiçbir ayar kısmadan mis gibi akıcı oynayabiliyorum oyunu.

FPS sıkıntısı illa yaşanacak ama bu kadar yüksek bir kayıpla olmaz. Test etmeden direkt piyasaya bir anda sürersen kusura bakmada koskoca firmaya acemilik derim ben.
Oyunda optimizasyon sorunu olduğuna hemfikiriz, o zaman neden CS:GO'yu kaldırılıp insanları CS 2 zorbalığına maruz bırakılıyor? Ayrıca bana 3060 Ti ile oyunu akıcı oynadığını söylüyorsun ha bir de kasacak mıydı?(3060 Ti ne ara giriş seviye bir kart oldu onu anlamadım btw)

Hocam bunun tabii ki üstüne gidilmesi lazım fakat konu o değil. Ama değişim var. Merminin gidişi verdiği hasar vs. birçok değişiklik var. Bu kadar datü kaka yapmayın artık.

3-5 değişiklik var evet ama bu kadar overrated olmasını gerektirir mi bilmem. Benim fikrim bu katılırsınız katılmazsınız.

FPS sıkıntısı illa yaşanacak ama bu kadar yüksek bir kayıpla olmaz. Test etmeden direkt piyasaya bir anda sürersen kusura bakmada koskoca firmaya acemilik derim ben.
Oyunda optimizasyon sorunu olduğuna hemfikiriz, o zaman neden CS:GO'yu kaldırılıp insanları CS 2 zorbalığına maruz bırakılıyor? Ayrıca bana 3060 Ti ile oyunu akıcı oynadığını söylüyorsun ha bir de kasacak mıydı?(3060 Ti ne ara giriş seviye bir kart oldu onu anlamadım btw)

3-5 değişiklik var evet ama bu kadar overrated olmasını gerektirir mi bilmem. Benim fikrim bu katılırsınız katılmazsınız.
3060-3060ti gayet giriş seviye kartlardır. Nvidia'nın yıllardır kullandığı sınıflandırma sistemine göre gayet giriş seviye kartlardır. Türkiye'nin geride kalmış olması, vatandaşların alamaması ya da zor alması bu gerçekleri değiştirmiyor maalesef ki.

3060-3060 Ti gayet giriş seviye kartlardır. NVIDIA'nın yıllardır kullandığı sınıflandırma sistemine göre gayet giriş seviye kartlardır. Türkiye'nin geride kalmış olması, vatandaşların alamaması ya da zor alması bu gerçekleri değiştirmiyor maalesef ki.

CS 2'ye helal olsun o zaman RTX 3060 Ti ile kasmadan oynayabiliyoruz, mükemmel.

Yeni konular

Geri
Yukarı