CS:GO'ya para yatırılır mı?

Merhabalar, ben yeni gördüm. 2020 Efsaneler ligi çıkartma paketleri 8 TL'den 2 TL'ye düşmüş. 20 tane almayı düşünüyorum, para yatırmalı mıyım?
bence şansını dene ben aldım 20 tl katladım arkadaşım 120 tl katladı bi arkadaşım da 4 tl zarar etti yani zarar etsen bile kaybın çok az olur

Topluluk pazarında satılamıyor maalesef, daha dün almıştım sattırmadı bana.
1 Hafta sonra satabilirsiniz. Sadece kapsül değil, oyun içi mağazadan aldığınız her ürün için geçerli. Yeni güncelleme geldi lakin kapsül açınca yada kasa içerisinden çıkan öğeler için geçerlimi emin değilim.

Örneğin: Kırık Diş Operasyon yıldızları ile aldığınız öğeler, kapsüller, Operasyon bileti vb. Oyun içinden alınan öğeler 1 hafta takas edilemiyor ve satılamıyor..

120 TL'nin hepsine o kasadan aldım, milim milim çıktı hep, onları sattım, bir daha aldım hepsine, 60 liralık çıktı onu da sattım yine hepsini yatırdım, sonuç battım. Riskli ama katlayanlar var. Durman gereken yeri bilem lazım :) ben duramadım. İyi şanslar.

120 TL'nin hepsine o kasadan aldım, milim milim çıktı hep, onları sattım, bir daha aldım hepsine, 60 liralık çıktı onu da sattım yine hepsini yatırdım, sonuç battım. Riskli ama katlayanlar var. Durman gereken yeri bilem lazım :) ben duramadım. İyi şanslar.
2015 Yılında 300 TL'ye kelebek bıçak bile alabilecekken kasalardan kesin çıkarırım diyerek açmıştım ve toplam 40 TL bile çıkmamıştı. Kısıtlı TL ile risk almamak lazım. :D

Geri
Yukarı