CS:GO'ya yeni başlayan birisi FACEIT'te zorlanır mı?

10 Levelden başlamayacaksın.
Yenile yenile öğreneceksin.
Daha kaliteli bir ortam için MM bile başlama boşver MM'i Global yaptım bıraktım ben.
Faceit kasman daha karlı olur senin için.
Level 3'den çıkabilirsen gerisi kolay zaten Pre-Fire yiye yiye alışacaksın takılma böyle şeylere.

Premium oynuyorum.

3-4 ay önce yoldaş oynarken usta altın nova olmuştum biraz artısı olur mu yani yeter gibi mi yine rank kasarım ama oyun için rank kasarken troller falan oluyor bana sıkıyorlar sinir oluyorum 5 kişi girecek arkadaşlarım ve zamanım da yok günde Max 5 maç atabilirim oda en fazla.
Olmaz. Yoldaş dediğiniz 2v2 atılıyor yani orada normal rankı silver olan birisi bile kolaylıkla global olabilir. Amacım eziklemek değil ama durum böyle. Arkadaşlarınızla girmenizin bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Artısı büyük ama onlarsız da oynayabilir bir konuma gelmelisiniz. En basitinden aiminiz silver oyunu taşıyabilir olmalı. Sonuçta Faceit'teki kişiler tam anlamıyla ciddi ve profesyonel oynuyor.

10 Levelden başlamayacaksın.
Yenile yenile öğreneceksin.
Daha kaliteli bir ortam için MM bile başlama boşver MM'i Global yaptım bıraktım ben.
Faceit kasman daha karlı olur senin için.
Level 3'den çıkabilirsen gerisi kolay zaten Pre-Fire yiye yiye alışacaksın takılma böyle şeylere.
Dediği şeyde başlayabilirsin. Ama sıfır olarak başlama ve birazcık aimin kabul edilebilir bir seviyede olsun.(bence hala yetersiz.) Bu oyun takım oyunu bunu da unutma eğer çok kötü oynarsan bir nevi 5v4 bir maç olacak senin yüzünden. Bence diğer kişilerin de hakkına girmemelisin.

Dediği şeyde başlayabilirsin. Ama sıfır olarak başlama ve birazcık aimin kabul edilebilir bir seviyede olsun.(bence hala yetersiz.) Bu oyun takım oyunu bunu da unutma eğer çok kötü oynarsan bir nevi 5v4 bir maç olacak senin yüzünden. Bence diğer kişilerin de hakkına girmemelisin.
Günde 3-4 el atan bir insanın kapasitesi ve çok önemsemediği bariz ve açıktır.
Hal böyle olunca maximum 5 Level'e kadar çıkabilir diye düşünüyorum.
Onu geçtim 64 Tickte kanser olacağına 128 Tick'in kalitesiyle oynasın oyunu artık kimse MM rankına bakmıyor.
Ben Faceit de 10 Levelim Global yaptıktan sonra geçeceği yer Faceit kaldı ki Global ranklarda bile MM de hile dolu.
Valvenin koruma sistemi berbat Faceit'de bu zamana kadar bir tane hileye rastlamadım.
Hatta Faceit'i premium yapsa klanlara katılıp sohbetlerden takımlı bir şekilde de girebilir.
MM'in zamanı bitti artık Faceit geçmesi onun için en kalitelisi olacaktır.

Günde 3-4 el atan bir insanın kapasitesi ve çok önemsemediği bariz ve açıktır.
Hal böyle olunca maximum 5 Level'e kadar çıkabilir diye düşünüyorum.
Onu geçtim 64 Tickte kanser olacağına 128 Tick'in kalitesiyle oynasın oyunu artık kimse MM rankına bakmıyor.
Ben Faceit de 10 Levelim Global yaptıktan sonra geçeceği yer Faceit kaldı ki Global ranklarda bile MM de hile dolu.
Valvenin koruma sistemi berbat Faceit'de bu zamana kadar bir tane hileye rastlamadım.
Hatta Faceit'i premium yapsa klanlara katılıp sohbetlerden takımlı bir şekilde de girebilir.
MM'in zamanı bitti artık Faceit geçmesi onun için en kalitelisi olacaktır.
Ne yazık ki katılıyorum. Csyi öldüren en büyük sebeblerinden birisi anticheat problemi. Fakat ilk dediğinize katılmıyorum. Günlük 3 4 maç atan birisi kesinlikle faceit level 5 olamaz. Kaldı ki silver bir rankı var.
Evet bir zamandan sonra rank önemsiz oluyor, faceitte bunun bir değeri yok. Ama oynayışı normal MM'de bile silver olan birisi için orada bile yetersiz kalan bir oyuncu için faceit tabiri caizse cehennem gibi olacaktır. Ona biraz kendine MM de zaman tanımasını öneriyorum. Kendi tercihi deneyip kendisi de deneyimleyebilir elbette. Fakat birkaç maçından sonra anlayacaktır ne demek istediğimi.
Bir de çok yorum atacağınızı biliyorum ama bence MM de gerçekten inanılmaz derece bir hile söz konusu değil. En azından benim karşıma çıkmıyor. 20 maçta 1 geldiğini bile söyleyebilirim. Seçkin hesap ise sorun olacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı