CS:GO'ya yeni başlayan birisi kasa açımını nasıl yapmalı?

Serkan1907

Yoctopat
CS:GO yeni başlayacağım. CS 1.6 artık oynamak istemiyorum adminler hile diye banlayıp duruyor :D
Source 2 gelecekmiş. Zam gelir belki Prime'a diye aceleyle Prime da aldım

YouTube'da bazı videolar izledim. Millet bıçak çıkınca, eldiven çıkınca deli gibi seviniyorlar. Ben de kasa açıp bıçak, eldiven çıkarmak istiyorum.

Bu durumu biraz açıklar mısınız nasıl yapılacağını. Kasaları tam olarak nasıl elde edeceğim sonra anahtarları, 1 kasa açmanın maliyeti nedir vs. gibi sorularım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO yeni başlayacağım. CS 1.6 artık oynamak istemiyorum adminler hile diye banlayıp duruyor :D
Source 2 gelecekmiş. Zam gelir belki Prime'a diye aceleyle Prime da aldım

YouTube'da bazı videolar izledim. Millet bıçak çıkınca, eldiven çıkınca deli gibi seviniyorlar. Ben de kasa açıp bıçak, eldiven çıkarmak istiyorum.

Bu durumu biraz açıklar mısınız nasıl yapılacağını. Kasaları tam olarak nasıl elde edeceğim sonra anahtarları, 1 kasa açmanın maliyeti nedir vs. gibi sorularım var.
Kasaların fiyatı değişmekte. 6tl olan kasa da var 1000tl olan da. Anahtarlar ise 40küsür liraya satılıyor. Ben kasa açmanızı önermiyorum, almak istediğiniz eldiven/bıçak varsa direkt satın alın. Steam Topluluk Pazarını kullanabilirsiniz ya da internette bazı siteler de bu şekilde skinler satıyor, oralardan alabilirsiniz. Başka sitelerden almak isterseniz güvenilir yerler olmasına dikkat ediniz, dolandırılmayın.

Source 2 gelecekmiş. Zam gelir belki Prime'a diye aceleyle Prime da aldım.

Kumar kadar riskli bir durum. İyi kasaların fiyatları artmış durumda (ort. 35-40₺). Keza anahtar fiyatları da hayli fazla. Kasa açmanızı önermem, çok düşük bir ihtimal ile kâr edilebiliyor. Ha illa ben kasa açacağım diyorsanız, oyun dışı siteler var ama bu siteleri araştırırken gerçekten güvenli siteler olduğuna emin olun. Aksi halde, Steam hesabınız elinizden gidebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı