CS:GO'ya yeni başlayanlar neden hep aşağı bakar?

Mordecaipat

Decapat
Makaleler
1
Ben ilk başladığımda gizlilik sağladığını falan düşünüyordum. Etrafımda yeni başlayanlara bakınca fark ettim ki hepsi aşağı bakıyor. Psikolojik bir şey olduğunu tahmin ediyorum sizce neden böyle oluyor?

Tam yere değil de, vücuda göre ait koyuyorlar. Vücudun en büyük kısmı bel çevresi, o kısımdan daha kolay vurabileceklerini düşünüyor olabilirler. Ayrıca silah yukarı sekerse de 2. hatta 3. mermi belki isabet eder diye. Kafa'ya nişan almayı bazıları zamanla öğreniyor, diğerleri 1000 saatte silver kalıyor.

Aslında illa kafaya tutmaya gerek yok sadece bu size adam vurmada avantaj sağlar. Mesela Batuhan Büyüakkan izlerken dikkatimi çekmişti biraz aşağıda tutuyordu aimini. Tabi yeni başlayanlar abartı yere bakıyor. Geliştikçe anlayacaklar zaten hareketlerinin yanliş olduğunu.

Tam yere değil de, vücuda göre ait koyuyorlar. Vücudun en büyük kısmı bel çevresi, o kısımdan daha kolay vurabileceklerini düşünüyor olabilirler. Ayrıca silah yukarı sekerse de 2. hatta 3. mermi belki isabet eder diye. Kafa'ya nişan almayı bazıları zamanla öğreniyor, diğerleri 1000 saatte silver kalıyor.
Direk ayağa bakıyorlar resmen aim beceremeyen herkes gövdeye bakar ama ayak...

Yeni konular

Geri
Yukarı