CS:GO'ya yeni başlayanlar neden hep aşağı bakar?

Mordecaipat

Decapat
Makaleler
1
Ben ilk başladığımda gizlilik sağladığını falan düşünüyordum. Etrafımda yeni başlayanlara bakınca fark ettim ki hepsi aşağı bakıyor. Psikolojik bir şey olduğunu tahmin ediyorum sizce neden böyle oluyor?

Direk ayağa bakıyorlar resmen aim beceremeyen herkes gövdeye bakar ama ayak...
Dost başa, düşman ayağa bakar, demek istiyorum. :D adam görene kadar kill almayı düşünmedikleri için de rasgele oraya koyuyor olabilirler.

Son düzenleme:
Kim değil de kill olacak galiba moderatörler görmeden çabuk.
Yazarken çok dikkatli yazıyorum. Hatta yazım kurallarına da, istenilenden daha çok dikkat ediyorum ama bazen otomatik düzeltme kurbanı olabiliyoruz. Teşekkürler. :D

Yazarken çok dikkatli yazıyorum. Hatta yazım kurallarına da, istenilenden daha çok dikkat ediyorum ama bazen otomatik düzeltme kurbanı olabiliyoruz. Teşekkürler. :D
Yeni fark ettim bilgisayar mühendisiymişsiniz lütfen mezun olduğunuz okulu ve çalıştığınız yeri söyler misiniz? Sakıncası yoksa maaş ve çalışma saatlerini de. 🤓🤓

Yeni fark ettim bilgisayar mühendisiymişsiniz lütfen mezun olduğunuz okulu ve çalıştığınız yeri söyler misiniz? Sakıncası yoksa maaş ve çalışma saatlerini de. 🤓🤓
Bilkent Üniversitesi mezunuyum. Freelance çalışıyorum. Maddi durum işi ise çok karışık. Çok az kazandığım aylar da oluyor, çok kazandığım da, ikisi dengeliyor şimdilik diyelim. Freelance olduğum için çalışma saatlerimi kendim belirliyorum. Yoğun zamanlarda 12-16 saat, normal zamanlarda 6-10 saat, haftasonları ve rahat zamanlarda 4-6 saat çalışıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı