CS:GO'yu sadece Rus'lar mı oynuyor?

passat

Kilopat
Makaleler
8
Vallahi bezdim yahu! Bu oyunu sadece Ruslar mı oynuyor? Sadece Rusça konuşuyorlar dediklerinden bir şey anlamıyorum, "pls speak englısh" yazıyorum hiç tınmıyorlar. Sadece A'ya gidiyorlar (hayret) 1 kişi B'ye gidiyorum, B'ye gelsenize yazıyorum yine tınmıyorlar. En son da kafalarına sıkıp maçı terk ediyorum (özetlemek gerekirse hiçbir şekilde sizi takmıyorlar). Bu oksijen israflarının maçıma gelmesini nasıl engelleyebilirim?

Vallahi bezdim yahu! Bu oyunu sadece Ruslar mı oynuyor? Sadece Rusça konuşuyorlar dediklerinden bir şey anlamıyorum, "pls speak englısh" yazıyorum hiç tınmıyorlar. Sadece A'ya gidiyorlar (hayret) 1 kişi B'ye gidiyorum, B'ye gelsenize yazıyorum yine tınmıyorlar. En son da kafalarına sıkıp maçı terk ediyorum (özetlemek gerekirse hiçbir şekilde sizi takmıyorlar). Bu oksijen israflarının maçıma gelmesini nasıl engelleyebilirim?
Ben Counter'ı bunlar yüzünden bıraktım. Her oyunda böyle bunlar merak etmeyin.

O zaman onlara bu şarkıyı hediye edelim mi? :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rank ney? Sadece merak ettim, tek girmemelisin bu oyuna. Takıma Rastgele Türk yada Rus geldi mi oyun gidiyor, Faceit'te de çok Rus ve oynamayı bilmeyen oyuncu var;
c.PNG

22/20 kaybetmek, 16/14 2 kez kaybetmek, 16/19 kaybetmek çok kötü, 1 saat belki daha çok oynayıp kaybediyorsun, takımı genellikle ben taşıyorum, adam akıllı oynayan gelmiyor, solo girmek çok kötü. Mutlaka en az 3 kişi gir, 3 kişi bile yetmiyor 5 kişilik takım oluşturup gir eğer ciddi oynuyorsan.

Geri
Yukarı