CS rank nasıl kasılır?

niromi

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. CS2 de nasıl rank kasilir sahsen 3 Mac'tan 2'sinde yeniliyorum oneriniz olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rank kasmak istiyorsan fazla oynamayacaksın. Haftada 10 maç atsanız yeter.

Ortalama soyledim yani bu hafta 6.7 Mac atmisimdir zaten en son 1 yil once oynadim ara vereyim dedim cunku ozel okula gidiyorum uyumuyordum yani sabah 4'lere kadar akiyordum bayağı kotulesmisim fare cevirmem yavas artik yani baslayali 1 hafta oldu.

Ortalama soyledim yani bu hafta 6.7 Mac atmisimdir zaten en son 1 yil once oynadim ara vereyim dedim cunku ozel okula gidiyorum uyumuyordum yani sabah 4'lere kadar akiyordum bayağı kotulesmisim fare cevirmem yavas artik yani baslayali 1 hafta oldu.
birakmasam kotu olacakti suan iyi artik geceleri biraktim zaten

Botlarla alıştırma yapın bunu küçümseme olarak söylemiyorum veya başka FPS oyunlarında maç atarak tekrardan alışabilirsiniz.

Botlarla alıştırma yapın bunu küçümseme olarak söylemiyorum veya başka oyunlarda tekrardan alışabilirsiniz.
haklisiniz kucumseme olarak dusunmeyin haklisiniz direk bodozlama girdim oyuna ya basit eglencede gelisecegim yada atolye haritalarinda botlarla alistirma yapacagim

Geri
Yukarı