CS Source 2'ye nasıl erişilir?

KELAKÇA

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bildiğiniz gibi Source 2 betası piyasaya sürüldü. Çoğu oyuncuya Valve vermiş. 6.5 bin saatim var ama bana düşmedi. Nasıl erişim sağlayabilirim? Ne yapsam düşme ihtimali artar? Sonradan düşürebilen var mı? İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valve korumalı sunucularda oynamanız lazım, güven faktörünüzün yüksek olması lazım, valve sizi iyi bir oyuncu olarak görüyorsa ana menüdeyken ekranınıza gelir.

1679595040623.png

Merhaba, bildiğiniz gibi Source 2 betası piyasaya sürüldü. Çoğu oyuncuya Valve vermiş. 6.5 bin saatim var ama bana düşmedi. Nasıl erişim sağlayabilirim? Ne yapsam düşme ihtimali artar? Sonradan düşürebilen var mı? İyi sosyaller.
Benim de 6 bin küsür saatim var bende de yok hocam. Güven faktörüm de yüksek

Bu biraz şans işi gibi. Profesyonel yayıncılar zaten her türlü direkt davet aldı. Bunun dışında Twitch'de Extreme izlenen kişiler bile birilerinden farklı hesap alarak oynadılar. Bizim bir arkadaşa da düştü. CS:GO oynama saati 2K bile yok toplam. Benim 10k.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rastgele veriyor. Unlost'un yayınına Prime olmayan hile geliyor. Böyle birisi bu erişimi alıyorsa ben rastgele seçtiklerini düşünüyorum.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı