CS: Source 60 FPS dışında akıcı olmuyor

İşletim sistemi
Windows 10

Copp

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Celeron N3060
Intel HD 400 :(
4 GB RAM
500 GB HDD :(
Meslek
Öğrenci
RAM
4 GB
SSD veya HDD modeli
500 GB HDD
Ekran kartı
500 MB VRAM
İşlemci
İntel Celeron N3060
Arkadaşlar cidden çok merak ettim nedenini. 60FPS olunca sıkıntı yok. Hatta 50'ye kadar iyi de, ondan aşağısı hiç akıcı değil. Sanki 20FPS'miş gibi geliyor. FPS 35-45 arası oluyor genellikle. Bu sefer de oyun zevk vermiyor. Vallahi oynarken gözüm yoruldu. Bunun bir çözümü var mıdır?

FPS oyunudur, normal öyle hissettirmesi.
Hocam yani ben Call of Duty oynarken FPS düşük olsa bile zevk alabiliyordum en azından. Bunda hiç zevk alamıyorum bir de gözümü yoruyor ekstra olarak. Gözümü yormasa sıkıntı yok. Dikey eşitlemeyi açarsam çözülür mü acaba?
Ekranınızın 60Hz olduğundan olabilir 60 dışında ekranınızda yırtılmalar olabilir.
Hocam oyun içi yenileme hızını 40 yapabiliyorsam denerim. O zaman daha iyi gözükür gibi.

Hocam yani ben Call of Duty oynarken FPS düşük olsa bile zevk alabiliyordum en azından. Bunda hiç zevk alamıyorum bir de gözümü yoruyor ekstra olarak. Gözümü yormasa sıkıntı yok. Dikey eşitlemeyi açarsam çözülür mü acaba?

Hocam oyun içi yenileme hızını 40 yapabiliyorsam denerim. O zaman daha iyi gözükür gibi.
Call Of Duty akıcı bir oyun hocam, koşuş animasyonu, nişan alma animasyonu falan derken bir sürü animasyon var. CS ise odun gibi aim oyunu oldu hep, normal bence.

Geri
Yukarı